Obrovská šance domácích! Po rohu se míč odrazil zpátky na přední tyč, kde číhal Vučinič. Ten ovšem i z malého vápna dokázal téměř odkrytou branku přestřelit.
54. minuta
Baroš ještě neodehrál ani minutu, ale nyní vidí žlutou kartu. Za postranní čárou se strkal se soupeři.
53. minuta
Sivok skluzem na posledních chvíli odvrátil další nebezpečí. Domácí se postupně dostávají do tlaku.
51. minuta
Černá Hora
Gólová šance Černohorců! Vučinič uličkou mezi českými beky uvolnil Damjanoviče, který napálil břevno české branky. Střelu ještě konečky prstů vyškrábl Čech.
50. minuta
Pilař skluzem srazil Vučiniče. Ful se ale nepíská. Útočník Juventusu Turín se ovšem tězce zvedá z trávníku.
48. minuta
Černá Hora
Vučiničova dělovka byla zblokovaná. Domácí z rohového kopu ale nic nevytěžili.
47. minuta
Druhá půli začala ve vysokém tempu. Pro Pavičevičům centr si musl vyskočit brankář Čech.
46. minuta
důležité
Utkání po přestávce pokračuje.
Týmy se už připravují na zahájení druhé půle. Za nerozhodného stavu postupuje na mistrovství Evropy český výběr.
45.+2. minuta
důležité
První poločas skončil.
Postupný útok byl slibný. Pekhart sklepl balon pod sebe, kam si nabíhal Pilař. Ten než vystřelil, byl obrán o míč.
45. minuta
Černá Hora
Domácí ještě v závěru první půle zahrávali standardní situaci, Vučinič ale žádného ze svých spoluhráčů nenašel.
44. minuta
Pilař sprintoval středem hřiště, ale než stačil nahrát, o balon přišel. To byla několikátá ztráta plzeňského záložníka.
40. minuta
Černá Hora
Největší šance Černohorců. Na hranici velkého vápna balon zpracoval Damjanovič a z otočky vypálil. V ochozech to jen zahučelo, když míč proskákal kolem pravé tyče do zámezí.
38. minuta
Hubník s obtíží odvracel pas na Vučuniče. Nakonec mu pomohl až Sivok.
38. minuta
Míč mají na kopačkách častěji domácí hráči. Branku Čecha ale dosud neohrozili.
35. minuta
Černá Hora
Jovetič vypálil z velké vzdálenosti, branku ovšem netrefil a Čech zasahovat nemusel.
33. minuta
Černá Hora
Obrovská šance Černé Hory, akci ale zastavil rozhodčí kvůli ofsajdu. Vučinič prostrčil balon mezi beky na Damjanoviče, ten ale branku stejně netrefil. Nicméně Černohorci ukázali, že českou obranu jsou schopni překonat.
31. minuta
Pekhart si nabíhal do volného prostoru a fauloval ho Savič. Centr Plašila našel pouze rukavice gólmana Božoviče.