Sobota 11. května 2024, svátek má Svatava

64. minuta
Mamah utekl po své straně, ovšem jeho centr s přehledem odvrátil Vomáčka.
63. minuta
Domácí skandují "My chceme gól", Vasiljevičův centr ovšem vyboxoval ven hostující gólman.
60. minuta
Marek Jarolím odchází, nahrazuje jej Vasiljevič. Předtím nahrazuje hostujícího Diedhioua Franca.
59. minuta
Domácí se tlačili do dalšího brejku, ovšem míč nakonec skončil až u Namaškova.
55. minuta
Podle odhadů 14 tisíc fanoušků Slavie zatím vidí rychlý brejk domácích, Vlček byl ale v ofsajdu.
50. minuta

Slávisté tlačí, vědí, že pokud by hosté srovnali, postupoval by soupeř.

48. minuta
Zaváhání domácího brankáře, Hanuš vyběhl na dlouhý cenrt, ale najednou se zastavil. Útočnou akci hostů přerušil až Čelůstka, který míč odhlavičkoval na roh. Po následném centru se slávisté ubránili.
46. minuta
Milan Černý si udělal ze soupeřů tréninkové kužely, přihrál zpětně pod sebe, Janda ovšem míč pořádně netrefil.
46. minuta
Začal druhý poločas. Slávisté se okamžitě vrhnuli do útoku.
45. minuta
První poločas je u konce, Slavia vede 1:0. Povzbudivý je nejen výsledek, ale také předvedená hra, která poprvé v této sezoně snese přísnější měřítka.
44. minuta
První žlotou utkání dostal hostující bek Mamach.
39. minuta

Vlček i celý Eden se zlobí na sudího, jelikož kapitán domácích Vlček mohl poslat do šance Hlouška, sudí ovšem správně odpískal faul. Následně se hraje nahoru dolů, ovšem pouze po pokutová území obou soupeřů.

• Slávistický kapitán.

Slávistický kapitán. / Autor: ČTK

37. minuta
Po čase se připomněl také kapitán domácích Vlček, k nahrávce aktivního Hlouška se bohužel pro domácí nedostal.
36. minuta
Mladý Hanuš poprvé mírně zaváhal. Přízemní střelu Rodrigueze z dálky zkrotil až nadvakrát.
35. minuta
Slavia svému soupeři nedává vydechnout. Po chybě jednoho ze zadáků Tiraspolu se ke střele z 18 metrů dostal Černý, při svém pokusu ale bohužel trochu podklouzl, soupeřova gólmana neohrozil. Domácí fanoušci však bouří, zápas si užívají.
32. minuta
Po dlouhé době také útok zleva. Hubáček si počkal, až mu naběhne Janda. Ten si s míčem otočil, posunul si ho na pravačku a pěkně z 20 metrů vypálil, ovšem vedle.
27. minuta
Přízemní střelu Suvorova z přímého kopu odkopával Suchý. K míči se dostali znovu hosté a nacentrovali míč do vápna. Tam se mezi dvěma útočníky sebevědomě prosadil Hanuš a schoval míč do svých rukavic.
25. minuta
Dobře myšlený centr aktivního Černého na Vlčka byl moc dlouhý, domácí ovšem hrají aktivně, hosté se zatím k vážnému ohrožení branky Hanuše nedostali.
20. minuta
Vlčkovu kolmici na Jandu stačil špičkou kopačky zastavit Ferreira, chvíli před tím stál na druhé straně v ofsajdu Balimov.
15. minuta
Góóóóól!!! Domácí se ujímají zásluhou aktivního Adama Hlouška vedení. Před čtyřmi minutami mu ještě střela nevyšla, tentokrát to byl on, kdo po rohu dorážel míč před brankou do sítě. Slavia vede 1:0.