Sobota 4. května 2024, svátek má Květoslav

18:05
Hurá na párek, i policisté mají pauzu
18:04
Konec první půle. Rozhodčí pískl do píšťalky ve chvíli, kdy Slavia rozehrávala přímý volný kop.
18:03
Diváci pomalu odcházejí na párek a chmelový Boží dar. Já si jdu zakouřit. U vítězného druhého poločasu nashledanou.
18:01
45. minuta Vacek stílí vysoka nad branku Vaniaka, na druhé straně odpověděl podobně nepřesně navrátilec do slávistické sestavy Belaid.
18:01
Sparta samozřejmě není žádný velkosoupeř, ale tímto lázeňským tempem to je tak na plichtu 0:0. A to je žalostně málo.
18:00
44. z prava centruje Voříšek, Vaniak chytá
17:59
Evidentním problémem sešívek je přelézt přes vlastní půlku, ovšem tento handicap nebyl dosud náležitě a poprávu ztrestán.
17:58
42. roh končí v zámezí
17:58
42. minuta roh Sparty
17:55

39. minuta Horváth střílí nad, Slavie střídá Krajčíka nahradil Kalivoda.

17:54
38. minuta po faulu Tavarese kope Sparta přímák
17:51
36. minuta do šance se řítil Kulič, Latka odvrátil na roh. Po něm hlavičkoval Sivok, Vaniak v pohodě chytá.

17:48
Řepka začíná tušit svoje hráčské limity a rozhodl se, že dříve či později prostě Toleskému tu nohu urazí!
17:47
Zatím se fanoušci příliš nebaví, snad si zpříjemní den přítomní policisté...
17:46
30. minuta Sivok hrál v pokutovém území Slavie rukou, první dímovnice v sektoru sparťanských fans
17:45
Grigar sešívaným vzkázal: "Nechte si zajít chutě." A tak to má být, někteří si nezaslouží ani suchou housku, natož gólový kaviár.
17:45
29. po Krajčíkově chybě roh na druhé straně
17:43
28. minuta Sparta se ubránila, její protiútok zastavil ofsajd