Pátek 10. května 2024, svátek má Blažena

Diskuze

Senzace dokonána, Slavia postoupila do osmifinále Evropské ligy. Výhru nad Leicesterem zařídili Provod a Sima

Fotbalisté pražské Slavie si po dvou letech znovu zahrají osmifinále Evropské ligy. Český šampion v odvetě úvodního kola vyřazovací fáze překvapivě zvítězil v Leicesteru 2:0 a po domácí bezbrankové remíze slaví nečekaný postup. Červenobílé poslal proti anglickému mistrovi z roku 2016 do vedení v 49. minutě Lukáš Provod a pojistku přidal v 79. minutě Abdallah Sima.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.