Pondělí 6. května 2024, svátek má Radoslav

30. minuta
První standardka Španělů z příjemné vzdálenost, Xavi ale poslal míč do prvního soupeře.
26. minuta
Španělsko
První šance Španělů. Villa konečně pláchnul po levém křídle, centr ve vápně mu ale nevyšel.
25. minuta
Pořád stejná písnička - teď sice vyslal Villa Torrese, ale přihrávka byla příliš dlouhá.
21. minuta
Španělsko
Další standardka Paraguayců, Alcarazovi chyběli k hlavičce kousíček.
18. minuta

O čem nyní psát? Snad o počasí. Jelikož na stadionu Ellis Park se nic zajímavého neděje. Na aktivitu Paraguayců očividně nebyli Španělé připraveni. Zatím nejsou schopni se dostat do blízkosti soupeřovy branky.

• Španělsko - Paraguay.

Španělsko - Paraguay. / Autor: Reuters

15. minuta
Paraguayci se evropských šampionů skutečně nezalekli a zatím se hraje daleko od Villarovy branky.
12. minuta
Paraguay
Přímý kop Paraguyae z opravdu velké dálky, ale Morelo se neostýchá a pálí přímo na bránu. Míč prosvištěl osm metrů nad bránou.
10. minuta
Riverosova hlavička po centru z pravé strany mířila několik metrů vedle španělské brány.
9. minuta
Nebezpečnější jsou stále Jihoameričané, velké problémy měl při rozehrávce s presinkem soupeře i gólman Casillas.
7. minuta
Španělé se konečně dostali před branku soupeře. Po sražené střele Xabiho kopal roh Xavi, gólovka se neurodila.