DUEL ŠPANĚLSKO-PARAGUAY SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
Zápas sice nebyl nikterak zajímavý, až do 60. minuty a penaltové show. Poté se začaly dít věci. Já vám děkuji za pozornost, přeji příjemnou noc a sledujte i nadále naše zpravodajství z MS.
22:21
Zápas končí, Španělsko je v semifinále, ale pořádně se favorit nadřel. Paraguayci mají v očích slzy, především smolař Cardózo.
90.+4
Každou chvíli zápas končí, už se hraje nadčas...
90.+1.
důležité
Nastavují se tři minuty, hned v té první trefil nešikovně Santana kopačkou do obličeje Ramose.
90. minuta
Španělsko
V brejku zakončoval Villa, ale neprostřelil Villara.
89. minuta
Paraguay
Obrovská šance Barriose si Roque Santa Cruze, Casillas bezchybný.
85. minuta
Další šance Španělů, tentokrát ale Villa nezamířil z hranice vápna přesně.
83. minuta
gól

Góóóóól! Neskutečné! Iniesta našel v brejku volného Pedra, ten ale trefil jen pravou paraguayskou tyč. Míč se ale dostal k Villovi, který orazítkoval nejprve levou, poté pravou tyč a míč následně definitivně skončil v síti. Pro kanonýra Španělů to byl 5. gól na turnaji.

• Španělsko - Paraguay (Villa střílí gól).

Španělsko - Paraguay (Villa střílí gól). / Autor: Reuters

79. minuta
Španělé nyní kontrolují hru, ale do šancí se nedostávají.
75. minuta
Španělsko
Paraguayský obránce nezakopl míč před vlastní brankou do země nikoho, ale jeho sražený slabý odkop našel nohu Xaviho, jeho křižná střele chyběly decimetry.
73. minuta
Paraguay
Roque Santa Cruz se dostal do velké šance pár vteřin po svém příchodu na hřiště, ale jeho střelu zblokoval Puyol, dorážku Cardóza následně Piqué.
70. minuta
Španělsko
Capdevila zatáhl míč po levém křídle, přihrál pod sebe na Iniestu, jeho volej skončil vysoko nad.
68. minuta
Španělsko
Krásnou střelu placírkou Iniesty z rohu vápna na zadní tyč vytáhl Villar na roh.
65. minuta
Hra se již opět mírně uklidnila... Villar je ale zraněn.
62. minuta
Omlouvám se za subjektivní názor, ale tohle jsem za svou novinářskou kariéru i tu předešlou fanouškovskou nezažil. A na MS už vůbec ne!
61. minuta

Při dorážce byl faulován Fábregas, tentokrát ale hlavní sudí už penaltu nepísknul.

• Španělsko - Paraguay (Villar fauluje Fábregase, rozhodčí už další penaltu nepísknul).

Španělsko - Paraguay (Villar fauluje Fábregase, rozhodčí už další penaltu nepísknul). / Autor: Reuters

61. minuta
důležité

A opakový pokutový kop Xabi neproměnil a Paraguayci následně odvrátili na roh.

• Španělsko - Paraguay (Xabiho na podruhé vychytal Villar).

Španělsko - Paraguay (Xabiho na podruhé vychytal Villar). / Autor: Reuters

60. minuta
Španělsko

Villa se k penaltě nestaví. Střílí Xabi, dal. Ale penalta se bude opakovat.

• Španělsko - Paraguay (Xabi napoprvé trefuje z penaltového puntíku).

Španělsko - Paraguay (Xabi napoprvé trefuje z penaltového puntíku). / Autor: Reuters

59. minuta
důležité
A penalta bude i na druhé straně. Alcaráz se pověsil na záda Villovi a tentokrát si vyzkouší střelu z puntíku i Španělé.