Neděle 28. dubna 2024, svátek má Vlastislav

ZÁPAS TŘETÍHO KOLA ZÁKLADNÍCH SKUPIN EVROPSKÉ LIGY SPARTA - LAUSANNE SLEDUJEME V PODROBNÉ REPORTÁŽI!
Sparta si nechala vzít výhru v duelu, ve kterém měla jasně navrch. Ztráta bolí o to více, že CSKA dokázalo vyhrát na půdě Palerma 3:0.
Hosté mají poslední standardní situaci. A hosté dotlačili míč do branky, přestože hrál Silvio rukou!
90. + 4.
Sionko chytře s Matějovským zápas dohrávají na útočné polovině.
90. + 3.
Lausanne
Hosté rozehrávají standardní situaci, do brejku vlétnul Sionko, Favreho ale tváří v tvář nepřekonal!
90. + 1.
důležité
Rozhodčí nastaví čtyři minuty, ty začnou domácí na útočné polovině, ale o míč vzápětí přicházejí.
89. minuta
Lausanne
Sionko zeď obstřelil, mířil i k tyči, ale slabě.
88. minuta
důležité
Řepka vyslal do brejku Kadlece, ten si řekl na hranici vápna o faul a ten také přišel.
88. minuta
Oboustranná holomajzna pokračuje, Sparta se trápí, hosté se snaží o tlak.
85. minuta
Lausanne
Další varování - Silvio se prodral k hlavičce před Vacka, naštěstí netrknul do míče příliš silně.
83. minuta
Kucka po střele po přiklepnutí od Kweukeho mířil jako na rugbyovou branku.
81. minuta
Sparťané v útoku nejsou schopni podržet míč a koledují si o další problémy.
79. minuta
Lausanne hrozí i dál. Pamič nedokázal odhlavičkovat a musel ho zastoupit Podaný a odrazit balón na roh.
76. minuta
Autor gólu ve středu hřiště trefil do břicha pěstí Kucku, naprosto zbytečně, ale nakonec dostal pouze žlutou kartu.
75. minuta
gól
Hosté snižuji, Steuble napřáhl levačkou krásně technicky a Blažek na jeho střelu nedosáhl. A je tu drama, o které si ale domácí říkali. Hostujícího záložníka neuhlídal zraněný Wilfried.
74. minuta
Na Marazziho centr si tentokrát Blažek vyběhl a s přehledem jej vyboxoval.
73. minuta
Domácí mají zápas sice jasně pod kontrolou, ale přesto si pasivitou říkají o problémy. Do konce 90. minuty chybí 17 minutek a je tu další roh hostí.
71. minuta
Lausanne
Další závar před domácí brankou, Silvio hlavičkoval pohotově "z kliku", naštěstí ale dorážel míč do branky z ofsajdu. Navíc se zranil další domácí hráč - Wilfried.
68. minuta
Krásná ulička od Sionka na Kušníra, sparťanský bek si asi pomohl faulem na soupeře. Škoda, akce to byla parádní. Navíc jej chytila křeč do lýtka a nejspíše bude muset vystřídat.