54. minuta
Sparta
Podaný šel do skluzu a při něm zasáhl protihráče tak, že si za to vysloužil žlutou kartu.
50. minuta
Kweuke vybojoval míč a vyslal na steč Kadlece, jeho střelu ale zblokoval jeden z obránců.
48. minuta
Plzeň
Ďuriš chvíli taktizoval před vápnem a teprve poté se vydal do vápna. S jeho následnou střelou si už Blažek bez problémů poradil.
46. minuta
důležité
Na stadionu se rozsvítila světla a začal druhý poločas.
18:09
důležité
První poločas zápasu je u konce. Plzeň vede zásluhou Pavla Horvátha vede 1:0.
45. minuta
Sparta
V závěru první půle měl velkou šanci Kweuke. Ze strany na jeho hlavu nacentroval Kušnír, ale africký hráč vystřelil těsně nad.
41. minuta
Plzeň
Trapp podkopl Vacka. Po následném přímém kopu nedokázal Horváth uhlídat Brabce, který donutil Pavlíka vytasit skvělý zákrok.
38. minuta
Sparta
Abena podkopl na středovém kruhu Horvátha. Tentokrát už rozhodčí do kapsičky pro kartu sáhl.
37. minuta
Sparta
Na hřišti se přitvrdilo. Vacek sestřelil Rajtorala, ale ani nyní rozhodčí nevytáhl žádnou z karet.
36. minuta
Plzeň
Limberský zezadu zkosil Matějovského. V tuto chvíli měl velké štěstí, že mu rozhodčí neukázal jednu z karet.
33. minuta
Fanoušci Sparty začali řádit. Na hřiště vhodili několik dýmovnic a petard. Chvíli se proto nehrálo.
28. minuta
Sparta
Centr Kušníra do vápna odhlavikoval do bezpečí Bystroň. Sparta je po inkasovaném gólu aktivnějším týmem. Těžko se však proti zformované obraně prosazuje.
26. minuta
Sparta
Kušnír byl faulován Limberským. Následný přímý kop se ale Spartě nepovedl.
25. minuta
Podle všeho se na stadionu v Plzni tísní mnohem více diváků než je oficiální kapacita stadionu - 7500.
22. minuta
Cestu na stadion si našli i plzenští hokejisté Martin Straka a Tomáš Vlasák.
15. minuta
Plzeň
Pavel Horváth zahrával přímý kop z pětadvaceti metrů a trefil se znamenitě. Míč z jeho kopačky vlétl do břevna, odrazil se za brankovou čáru a poté opět do hřiště. Rozhodčí balón zaznamenali za brankovou čárou a gól uznali.
15. minuta
Plzeň
Gól! Plzeň vede 1:0!
14. minuta
Plzeň
Bakoš poslal kolmou přihrávku na Rezka, ale ten na ni nedosáhl.
11. minuta
Sparta
Matějovský nacetroval míč do pokutového území na Podaného, který míč usměrnil těsně vedle levé tyče brankáře Pavlíka.