Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír

42. minuta
Vlajka Norsko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Obrovská šance Norska! K Pedersenovi se dostal odražený míč, který následně tvrdou ranou poslal mezi tři tyče. Pohotový Petr Čech jej ale skvělým zákrokem vyrazil do bezpečí.
41. minuta
vlajka ČR | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
První střela na branku českého týmu: postaral se o ni Jaroslav Plašil. Pro gólmana Norska ale nebyla vůbec nebezpečná.
37. minuta
Nebezpečný centr do vápna z kopačky Riiseho si pohlídal Petr Čech.
33. minuta
Tettey byl několik minut ošetřován, ale ve hře bude pokračovat.
29. minuta
Pospěch poslal přihrávku napříč pokutovým územím, jenže Baroš na ni nedosáhl a Pekhart stihl míč ve skluzu jen tečovat, ovšem nikterak nebezpečně.
26. minuta
Plašil se snažil protlačit míč na unikajícího baroše, jenže ten míč při rodícícm se brejku nedokázal zpracovat.
23. minuta
Mohammed Abdellaoue před pokutovým územím přebral míč a parádní individuální akci - protáhl se mezi Hübschmanem a Sivokem - zakončil střelou z hranice vápna přesně k levé tyči Petra Čecha. Český brankář byl v tu chvíli bezmocný.
23. minuta
míč | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Gól! Norsko vede 1:0.
20. minuta
Norové jsou při standardních situacích velice nebezpeční. Po dalším rohu se ve vápně ocitli osamocení Grindheim a Pedersen. Rozhodčí při zmatku ve vápně pozastavil hru pro nedovolený zákrok. Vykopávat budou Češi.
19. minuta
V těchto chvílích je hra plná nepřesnosní a bez žádných střeleckých pokusů.
16. minuta
Plašil zklepl míč pro Pekharta, ten byl ale výborně pokryt stopery soupeře.
13. minuta
Rozhodčí teď zřejmě chybně posoudili ofsajdové postavení Baroše. Český útočník mohl postupovat zcela osamocený sám na brankáře Jarsteina.
12. minuta
Čeští fotbalisté zatím nejsou směrem dopředu vůbec nebezpeční.
9. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Za Petrem Čechem zazvonilo břevno! Po rohovém kopu do něj zamířil vytáhlý obránce Wähler.
9. minuta
Na Rosického přihrávku do běhu Pospěch nedosáhl.
7. minuta
Další norský roh prolétl pokutovým územím do zámezí. Riisemu se centr vůbec nepovedl.
4. minuta
Pedersen zaznamenal úvodní střelu zápasu. Z pětadvaceti metrů ale mířila jen do středu branky, kde úřadovaly rukavice Petra Čecha.
3. minuta
Čeští fotbalisté mají poprvé v držení míč na delší časový interval. Vytrvale si jej vyměňují a vyčkávají na vysunutí obrany soupeře.
3. minuta
Baroš byl lapen v ofsajdu.
2. minuta
Norsko rozehrálo první rohový kop. Petr Čech ale nemusel zasahovat, neboť rozhodčí odpískal faul útočících hráčů.