Čtvrtek 9. května 2024, svátek má Ctibor

19. minuta
Pilař hlavičkou uvolnil Jiráčka, který s centrem váhal, až ho rozhodil soupeř.
18. minuta
Rudik ze třiceti metrů vypálil, ale střela letěla vysoko nad břevnem Čechovy brány.
17. minuta
Pilař soupeři uloupil míč, narazil si jej s Jiráčkem a prchal do otevřené obrany Borisovu. Zastavil ho až faul.
15. minuta
Plzeň
Kolář dlouho postupoval s míčem středem hřiště. Křižnou střelou ale brankáře Gutora nevylekal, pokus totiž neměl razanci.
14. minuta
Borisov
Rychlý výpad Bělorusů ztroskotal na Limberským. U balonu jsou tak opět Západočeši.
13. minuta
Dlouho se rovnala zeď, jež Bakoš nakonec napálil. Míč ale doskákal až outu - roh pro Plzeň. Na centr ale JIráček nedoskočil.
12. minuta
Plzeň
Limberský si vykoledoval přímý kop ze slibné vzdálenosti!
10. minuta
Prvních deset minut bylo velice pohledných. Až nyní je hluchá pasáž, kterou ovšem fanoušci vyplňují rytmickými chorály.
9. minuta
Borisov
Čech musel poptvé zasahovat. Pokus zpoza pokutového území pohodlně lapil.
9. minuta
Pilaře si tentokrát obrana BATE pohlídala. Plzeňský štírek narazil do dvou beků.
8. minuta
Viktoriani mají jasnou územní převahu. Za prvních osm minut vystřelil ale jen Bystroň hlavičkou.
6. minuta
Plzeň
Pilař opět v akci. Před vápnem se zbavil Volodka, ale míč mu na poslední chvíli odskočil do zámezí.
6. minuta
Plzeň drží míč na kopačkách, kombinuje obrana.
5. minuta
Před dotírajícím Kežmanem Čech na poslední chvíli odkopává do bezpečí.
4. minuta
Domácí zaútočili podél levé postranní čáry, kde Pilař vybojoval roh. Na Horváthův centr si naskočil Bystroň, ale přestřelil.
1. minuta
Pilař byl už s balonem za základní čárou a útok Plzně skončil. Vykopává gólman Gutor.
1. minuta
Utkání bylo za ohlušujícího potlesku zahájeno.
20:45
Utkání začalo.
20:30
Do utkání zbývá pouhých patnáct minut. Hráči jsou už v šatně a mají poslední taktickou přípravu, zatímco Edenem se nesou chorály: "Viktorka! Viktorka! Viktorka!"
Borisov
Sestava BATE Borisov: Gutor - Baga, Filipenko, Simič, Bordačev - Olechnovič, Rudik - Voloďko, Bressan, Gordejčuk - Kežman.