Neděle 12. května 2024, svátek má Pankrác

53. minuta
Plzeň
Limberský jen těsně nedosáhl na nebezpečnou přihrávku Pilaře. Škoda, Plzeň byla blízko gólové šance.
51. minuta
Barcelona
Villa se ocitl za obranou Plzně. Jenže udělal kličku do míst, kde byl připravený Čišovský.
48. minuta
Úvod druhé půle kopíruje ten z první. Hráči domácích drží míč na svých kopačkách a vytrvalými přihrávkami se posouvají směrem k pokutovému území Plzně.
46. minuta
důležité
Začal druhý poločas zápasu. Míč do hry uvedli fotbalisté Barcelony.
45. minuta
důležité
První poločas je u konce. Do druhého nastoupí aktéři utkání za stavu 1:0 pro domácí.
45. minuta
důležité
Faul na Messiho. Z následného přímáku z pětadvaceti metrů pak stejný hráč trefil tyč.
42. minuta
Barcelona
Messi si narazil míč s Busquetsem a prokličkoval se až do zakončení. Jeho střelecký pokus z hranice malého vápna skončil na boční síti branky hostů.
41. minuta
Barcelona
Iniesta se odhodlal k dalekonosné střele z pětadvaceti metrů. Mířila mimo.
39. minuta
Barcelona
Limberský včasným zákrokem srazil Pedrovu střelu těsně vedle tyče Čechovy branky.
38. minuta
Barcelona
Barcelona se nikam netlačí a režii utkání drží ve svých rukou.
35. minuta
Plzeň
Krásný centr do pokutového území z kopačky Limberského. Bakoš se ale k hlavičce nedostal a navíc si pomohl faulem.
31. minuta
Plzeň
Plzeňští předvádějí na Barceloně velice sympatickou hru.
30. minuta
Plzeň
Přihrávka na Koláře mířila do ofsajdu.
28. minuta
Barcelona
Po dlouhém centru na Villu si o míč řekl Messi. Argentinský útočník sám před brankářem Čechem ale mezi tyče nezamířil.
25. minuta
Barcelona
Přímý kop za faul Jiráčka hráči Barcelony rozehráli na krátko. Po následné vyměňované zakončil nepřesnou střelou Villa.
23. minuta
Rozhodčí teď pomohli Plzni. Utnuli kombinaci Barcelony signalizovaným ofsajdem, byť o něj nešlo.
22. minuta
Plzeň
Plzeň se nyní podařilo na chvíli uzamknout Barcelonu před jejím pokutovým územím.
18. minuta
Plzeň
Petržela se teď dožadoval rohového kopu. Rozhodčí ovšem po vzájemné konzultaci přisoudili míč Valdésovi k výkopu.
17. minuta
Barcelona
Míč si ke střele srovnal Pedro. Jeho pokus skončil těsně vedle levé tyče Čechovy branky.