Rajotral si elegantně obhodil Kušníra, jenže míč si předkopl příliš a před autovou čárou ho nestihl.
Liberec
Rajtoral zasáhl před Krejčím a v nadějné pozici ho nepustil do šance.
37. minuta
Plzeň
Míče se zmocnil Pilař a prokličkoval se až do pokutového území domácích, na poslední chvíli byl ale od míče čistým zákrokem Zápotočného odstaven.
37. minuta
Liberec
Sparta v těchto fázích poločasu drží míč na svých kopačkách a uzamyká soupeře na jeho polovině.
34. minuta
Sparta zahrávala dva rohové kopy v řadě. Z ani jednoho ale brankáře Pavlíka neohrozila.
32. minuta
Liberec
První žlutá karta zápasu. Zápotočný nedovoleně stáhl k zemi Bakoše.
30. minuta
Liberec
Kerič poslal centr z pravé hranice pokutového území jen do rukavic Pavlíka.
26. minuta
Liberec
Kweuke se protlačil do vápna a zpětnou přihrávkou našel Krejčího, po jeho pokusu se pak míč odrazil ke Keričovi, jenže zamířil těsně vedle.
25. minuta
Liberec
Po Limebrského obranném zákroku zahrávala Sparta rohový kop, rozhodčí standardní situaci dohrát nenechal, neboť viděl faul domácích na brankáře Pavlíka.
24. minuta
Plzeň
Rozhodčí teď negativním způsobem zasáhl do zápasu. Ačkoliv při brejkové situaci Plzně zahrál rukou Pamič, sudí ji odpískal Petrželovi.
18. minuta
Plzeň
Horváth se pokusil skórovat přímo z rohového kopu. S točeným míčem si však brankář Sparty poradil.
16. minuta
Liberec
Z nepřehledné situace ve vápně vytěžil Kweuke maximum. Ačkoliv ležel půl metru před brankovou čárou na zemi, přesto se mu podařilo skórovat hlavou. Míč totiž k němu poslal jeden z bránících hráčů Plzně.
16. minuta
gól
Sparta snižuje na 1:2.
14. minuta
Plzeň
Celá Letná po té akci ztichla. Brankář Pavlík skvělým výkopem našel na lajně volného Daridu, jenž doběhl až k hranici vápna a centrem našel trestuhodně neobsazeného Pilaře. Pro něj už nebyl problém hlavičkou rozvlnit síť za brankářem Švengerem podruhé.
14. minuta
gól
Gól! Plzeň vede 2:0.
11. minuta
Plzeň
Pilař se po Horváthově centru ocitl za obranou domácích. Na záda mu ale dýchal Kušnír a ideálně vyběhnutím mu znemožnil zakončit gólman Švenger.