Středa 22. května 2024, svátek má Emil

Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

SPARTA - PLZEŇ 1:3 (1:2)
Tři minuty nastavení jsou u konce. Rozhodčí právě ukončil zápas, který Plzeň ovládla poměrem 3:1. Sparta po klopýtnutí v Hradci prohrála podruhé v řadě.
91. minuta
Plzeň
Žlutou kartu v úplném závěru zápasu inkasoval Pavel Horváth.
90. minuta
Plzeň
Ďurišovu bombu srazil Zápotočný do zámezí.
89. minuta
Liberec
Malý krůček chyběl Krejčímu, aby se dostal do zakončení a ohrozil branku Pavlíka.
87. minuta
Plzeň
Další střídání. Řezník z Plzně vystřídal Petrželu.
85. minuta
Plzeň
Svěřenci Pavla Vrby hrají přesně to, co potřebují. Soupeře nepouštějí ke střelbě, hrají na polovině Sparty a sami hrozí z brejkových situací.
81. minuta
Plzeň střídá. Trenér Vrba poslal na trávník místo Bakoše Ďuriše. Na straně domácích nahradil Kweukeho Slepička.
79. minuta
Plzeň
Plzeň předvedla velice dobrou útočnou akci. Zakončil ji však nepřesnou přihrávkou Bakoš a "žlutým" skluzem Limberský.
75. minuta
Utkání přímo na stadionu přihlíží 17 895 diváků.
73. minuta
Plzeň
Plzeň se více zatáhla do obrany a čeká na nabídnuté brejkové situace.
68. minuta
Plzeň
Žlutou kartu inkasoval plzeňský Marek Bakoš.
63. minuta
Plzeň
Rajtoral poslal od lajny přízemní centr a byla z toho gólová šance. Přerušil ji až pohotovým zákrokem zápotočný.
60. minuta
gól
Gól! Plzeň vede 3:1. Po sérii nepřesností se Plzeň dostala do přečíslení. Míč přebral Rajtoral a doběhl s ním až k vápnu Sparty, podíval se, kde stojí Bakoš, a přesně mu posadil míč na hlavu. Vyběhnutý Švenger zasáhnout nestihl.
57. minuta
Liberec
Krejčí se po akci Kweukeho a Matějovského v nadějné pozici uvnitř vápna pokoušel zakončit, ale trvalo mu to příliš dlouho. Pavlík si ve spolupráci s obránci se situací poradil.
55. minuta
důležité
Horváth neproměnil pokutový kop! Míč poslal na levou stranu, kam skákal i brankář Švenger.