Neděle 12. května 2024, svátek má Pankrác

DUEL 5. KOLA EVROPSKÉ LIGY PALERMO-SPARTA SLEDUJEME ON-LINE V PODROBNÉ REPORTÁŽI!
Zápas je u konce, Sparta je v osmifinále Evropské ligy!
90. + 4.
důležité
Druhou žlutou dostává i Pastore.
90. + 3.
Hoheneder nahrazuje Kweukeho. Do konce duelu chybí 30 vteřin.
90. + 2.
Kadlec udržel míč na kopačkách, Bony ale stál v centimetrovém ofsajdu, gól platit nemůže.
90. + 1.
Sparta je tři minuty od postupu, přesně tolik nastaví hlavní sudí ze Slovinska.
90. minuta
Zeman si hraje na elvé straně, hosté ale míč dlouho na kopačkách neudrželi.
88. minuta
Palermo
Stoprocentní šance domácích! Cassani si vyměnil po křídle míč s Miccolim a bývalý italský reprezentant poté z halfvoleje na malém vápně těsně minul Blažkovu branku!
86. minuta
Bony vysekl parádu při zpracování, soupeři dal patičkou jesle, Kadlec ale v dobré šanci zaváhal. Hosté ale i přesto nepustili hráče Palerma dlouhé minuty k míči.
83. minuta
Podaný toho má dost, nahrazuje jej Zeman.
81. minuta
Miccoli fauloval Podaného, hosté šetří další vteřinky.
78. minuta
Domácí hrají na rychlé brejky, ty jim zatím ale moc nevycházejí. V držení míče mají nyní navrch jasně sparťané.
75. minuta
Hosté kontrolují vývoj zápasu. Nyní Pastore vyslal Balzarettiho, ten ale míč na hřišti nezachytil.
71. minuta
Rigoni se opět dostal ke střele zpoza vápna, tentokrát se ale jeho pravačka "nenaštelovala" správným směrem.
70. minuta
Sparta
Sparťané drží míč na svých kopačkách, do šance se hnal Wilfried, ale kličku na Bova na hranici vápna nezvládl.
68. minuta
Kucka měl míč na levé na noze na hranici vápna, ale chtěl si míč přehodit na pravačku a domácí šli opět do rychlého kontru. Pastore ale pas od Liveraniho nezpracoval.
67. minuta
Konečně se hra rozhýbala, hraje se nahoru-dolů.
63. minuta
gól
Góóóól! Vacek se dostal na pravé straně k centru, parádně našel na malém vápně hlavu Kucky a ten odčinil svou chybu při druhé brance domácích - 2:2.