Pondělí 27. září 2021, svátek má Jonáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Zachraňte trenéra Bílka! Vyhrajte!

Sport

  9:30
PRAHA - Na rozdíl od hráčů si předseda fotbalové asociace Miroslav Pelta mohl dovolit říct, co většina fanoušků tuší: "I já – věčný optimista – se na naše šance dívám pesimisticky."

Michal Bílek foto: MAFRA - Michal Růžička

Ano, případná bodová ztráta v Itálii by znamenala konec veškerých nadějí na postup na mistrovství světa. Zároveň by tím padla i důvěra výkonného výboru v trenéra Michala Bílka, která platí do doby, kdy tým bude mít šanci.

Skončila by tak takřka čtyřletá éra a začala nová doba pod jiným trenérem. Jenomže pod kterým? Logicky by vypadalo angažování úspěšného Pavla Vrby, kterého ovšem nechce pustit Plzeň. A dál? To už kritici, kteří Bílka vyhánějí, neřeknou.

Hledání Bílkova nástupce nebude jednoduché. Proti všem kandidátům budou padat výhrady. Ať to bude Jozef Chovanec, Karel Jarolím, Vítězslav Lavička, Jakub Dovalil… Anebo kdokoliv jiný.

Nejlepší by bylo tohle hašteření ještě odsunout. Zařídit to můžou fotbalisté, když v Itálii vyhrají. I když tomu už nevěří ani předseda asociace.

Autor:

Mizejí už i chodníky. Ústecké ghetto se vymyká, čeká ho nový režim

Premium Ve čtvrti Mojžíř v Ústí nad Labem, která se za dvacet let změnila ze solidního sídliště v ghetto, nastane nový režim....

Zabaveno. Policie hon na Savova nevzdává, vzala mu nemovitosti a sto milionů

Premium Kontroverzní podnikatel František Savov je už sedm let obviněn v případu obřích daňových úniků a zhruba stejnou dobu se...

Vlak do Chorvatska klidně zruším, pokud problémy s ním neustanou, tvrdí Jančura

Premium Skupina Student Agency se během léta zvedla z covidového dna, přesto za sebou táhne půlmiliardový účet a chybí jí i...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat