Úterý 4. října 2022, svátek má František
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Zachraňte trenéra Bílka! Vyhrajte!

Sport

  9:30
PRAHA - Na rozdíl od hráčů si předseda fotbalové asociace Miroslav Pelta mohl dovolit říct, co většina fanoušků tuší: "I já – věčný optimista – se na naše šance dívám pesimisticky."

Michal Bílek foto: MAFRA - Michal Růžička

Ano, případná bodová ztráta v Itálii by znamenala konec veškerých nadějí na postup na mistrovství světa. Zároveň by tím padla i důvěra výkonného výboru v trenéra Michala Bílka, která platí do doby, kdy tým bude mít šanci.

Skončila by tak takřka čtyřletá éra a začala nová doba pod jiným trenérem. Jenomže pod kterým? Logicky by vypadalo angažování úspěšného Pavla Vrby, kterého ovšem nechce pustit Plzeň. A dál? To už kritici, kteří Bílka vyhánějí, neřeknou.

Hledání Bílkova nástupce nebude jednoduché. Proti všem kandidátům budou padat výhrady. Ať to bude Jozef Chovanec, Karel Jarolím, Vítězslav Lavička, Jakub Dovalil… Anebo kdokoliv jiný.

Nejlepší by bylo tohle hašteření ještě odsunout. Zařídit to můžou fotbalisté, když v Itálii vyhrají. I když tomu už nevěří ani předseda asociace.

Autor:

Puč v Kremlu? Vzpoura generálů? Už se řeší, kdo nahradí Putina

Premium Vzhledem k průběhu ruského vojenského dobrodružství na Ukrajině se začínají objevovat spekulace, že vláda Vladimira...

Bez jazyků i peněz. Čtyřicátnice svým cestováním „Za Kačku“ nakazila tisíce lidí

Premium Levně za posledních pár let navštívila čtyři světadíly, 45 zemí a 69 ostrovů. „Prachobyčejná“ Kateřina Ostrá z Blanska...

Tajemství ženského mokrého orgasmu odkryto. Pokus zjistil původ tekutiny

Premium Záhada to byla pro ženy, pro muže, pro vědecké kruhy. Squirting, ženský mokrý orgasmus, byl dlouho neznámou, včetně...

Mohlo by vás zajímat