4. srpna 2011 8:00 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

TIME OUT: Slavia je Řebíčkova hračka

Aleš Řebíček, majitel Slavie, a nová posila Adam Hloušek. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Aleš Řebíček, majitel Slavie, a nová posila Adam Hloušek. | foto: ČTK

Když je něco slávistické, v poslední době to automaticky znamená, že se věci mají trochu jinak, než se na první pohled zdá. Potvrzuje to čerstvé dění v tradičním fotbalovém klubu. Od včerejška ve Slavii Aleš Řebíček navýšil svůj akciový podíl na 98 procent.

Bývalý ministr dopravy převzal nadvládu od společnosti Natland Group, která ještě na konci května tvrdila, že její "vstup do klubu má dlouhodobý charakter". Nyní se ukazuje, že šlo o zastírací manévr, Natland dlouhodobou investici zkrátil přesně na 83 dní.

Není se čemu divit. Ono by také nebylo úplně košer předat krachující klub od předchozích podezřelých majitelů rovnou osobě, jejíž bývalá firma začala v době Řebíčkova vládního angažmá získávat od státu miliardové zakázky. Je zřejmé, že příchodem do Slavie se Řebíček snaží vylepšit svou nevalnou image. Rád se v Edenu nechává oslavovat při každé příležitosti.

V jeho rukou však vypadá Slavia jako hračka. To není pro fanoušky zrovna příznivá zpráva.

-

Advantage Consulting, s.r.o.
PROJEKTANT VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB

Advantage Consulting, s.r.o.
Ústecký kraj
nabízený plat: 40 000 - 50 000 Kč