18:23
Závěrečný závar už nic nepřinesl. Utkání končí výsledkem 1:0. Přeji příjemný zbytek dne.
18:22
Taktické střídání v podání Spurs.
18:21
93. minuta: Tottenham teď přežil dvě velké šance. Nejprve se prosmýkl k zakončení Anelka. Po následním rohu trefil Alex břevno.
18:20
Pokusy o útočení v podání Chelsea kazí velké nepřesnosti.
18:16
89. minuta: Hosté se sice snaží o závěrečný tlak, ale ten je značně platonický.
18:08
Drogba vyhrál ve vápně hlavičkový souboj, ale mířil mimo.
18:06
79. minuta: Lampardovi se tentokrát povedl centr náramně, Terry hlavičkoval takřka nehlídaný, ale gólman Gomez ukázal své kvality a brankovou halvičku zlikvidoval.
18:01
73. minuta: Další pokažená standardka od Lamparda.
17:58
70. minuta: Chelsea se nedaří. Lampard teď poslal míč z klidu úplně mimo branku i pokutové území.
17:56
65. minuta: Drogba střílel tvrdě, ale z úhlu. Další roh.
17:51
63. minuta: Chelsea byla kousek od vyrovnání. Quaresma centroval na zadní tyč, kde hlavičkoval Lampard. Nakonec z toho byl jen roh.
17:47
59. minuta: Lennon a Modrič předvedli podobnou akci jako při prvním gólu, ale rána Modriče neměla potřebnou razanci.
17:43
Gól snad probudil i Chelsea a dostává se do náznaků šancí.
17:39
Tottenham konečně vedl svůj útok po straně a vyplatilo se. Lennon poslal ostrá centr na úrovni penaltového puntíku se do míče opřel Modrič a nedal Čechovi šanci. 1:0.
17:38
50. minuta: Luka Modrič střílí gól Tottenhamu.
17:34
Začala druhá půle. Věřmě, že přinese více zábavy.
17:17
První poločas je ukonce, ani jeden z týmu mnoho nepředvedl.
17:17
45. minuta: První žlutou kartu si za nebezpečný faul vykoledoval Belleti.
17:16
44. minuta: King převálcoval Drogbu a ten se jen těžko sbírá z trívníku.
17:10
40. minuta: Čecha ohrozil tečovaným míčem King, ale gólman by ve střehu.