Pátek 7. června 2024, svátek má Iveta, Slavoj

jen za 89 Kč/měsíc

V Nitře ukončily výtržnosti zápas

21:04
BRATISLAVA - Slovenská fotbalová liga má skandál, kvůli výtržnostem fanoušků nebyl dohrán dnešní zápas 28. kola mezi domácí Nitrou a Trnavou. Na vině byli fanoušci hostujícího týmu, kteří od úvodních minut házeli na trávník dýmovnice. Hlavní rozhodčí zápas ukončil ve 30. minutě za stavu 0:0. Aférou se bude pravděpodobně zabývat disciplinární komise.

I v Čechách máme zkušenosti s pyrotechnikou. foto: ČTK

Kvůli počínání trnavských chuligánů přerušil rozhodčí zápas poprvé už ve 12. minutě a hráče obou týmů dokonce poslal do kabin. Vypjatou situaci pak nevyřešily ani výzvy delegáta utkání a kapitána hostů Petera Doležaje, aby trnavští fanoušci opustili stadion. Po podmínečném znovuzahájení utkání přilétly na hřiště další předměty a rozhodčí zápas po půlhodině ukončil.