Pondělí 13. května 2024, svátek má Servác

Diskuze

V Nitře ukončily výtržnosti zápas

Slovenská fotbalová liga má skandál, kvůli výtržnostem fanoušků nebyl dohrán dnešní zápas 28. kola mezi domácí Nitrou a Trnavou. Na vině byli fanoušci hostujícího týmu, kteří od úvodních minut házeli na trávník dýmovnice. Hlavní rozhodčí zápas ukončil ve 30. minutě za stavu 0:0. Aférou se bude pravděpodobně zabývat disciplinární komise.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Honza

10. 5. 2009 16:05
O utkání nerozhoduje DCK ale STK.

Nejdříve se musí rozhodnout o výsledku. Buď komntumatce, rptože domácí pořadatelé nezvládli zápas anebo se STK přikloní k tomu, že hlavní zásluhu mají hostující fanoušci a pak nařídí nový zápas. DCK jen přidělí pokutu. Myslím, že i na Slovensku se řídí platnými normami UEFA.

Chyba pořadatelů

Utkání bylo ukončeno hlavně kvůli chybě pořadatelů, kteří nechali pyrotechniku pronést na stadion...