Středa 29. listopadu 2023, svátek má Zina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

VIDEO: ‚Děláš si srandu?‘ Syn chtěl účes jako Ronaldo, jeho otec mu ovšem udělal sestřih toho brazilského

Sport

  7:03
Londýn - Mladí fotbaloví nadšenci se svým idolům často snaží vyrovnávat. Ať už kličkami či vzhledově. Na to však ale doplatil mladý fanoušek, který poprosil svého otce, ať mu udělá stejný účes, který nosí portugalská hvězda v barvách Juventusu Turín Cristiano Ronaldo. Jenže tvrdě narazil.

Není účes jako účes. foto: Reprofoto

Rodina z Londýna je vášnivými fanoušky Chelsea, i přesto chtěl syn udělat účes, jímž se nyní pyšní Cristiano Ronaldo.

Otec, jenž stříhal svého syna, ale nezapřel svoji klubovou příslušnost. Portugalec Ronaldo totiž šest let oblékal dres úhlavní rivala Blues-Manchesteru United. Po ostříhání čekalo mladého fotbalového nadšence nepříjemné zjištění, jeho táta mu totiž udělal účes jiného Ronalda-toho brazilského s výstředním účesem z roku 2002.

„Co jsi mi to udělal?“ zděsil se při pohledu do zrcadla.

„Podívej, existuje jen jeden Ronaldo,“ ukázal mu jeho smějící se otec fotku Ronalda Nazaria z Mistrovství světa 2002, jež se konalo v Japonsku a Jižní Koreji.

Jaký byl však důvod, proč se Ronaldo rozhodl udělat si tento účes?

„Rozhodl jsem se si takto ostříhat vlasy, protože jsme na šampionátu bojoval se zraněnou nohou. Potom, co jsem si udělal tento účes, už se nikdo o zranění nebavil. Na samotné vlasy jsem hrdý nebyl, účel to ale splnilo,“ řekl Ronaldo s odstupem času.

Mladý britský fotbalista ale očividně nadšený nebyl.. 

Autor: