Neděle 26. května 2024, svátek má Filip
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

VIDEO: Ronaldo se rozplakal v přímém přenosu. Britská televize mu ukázala dojemné video

Sport

  8:06
Londýn - Zažil mnoho emotivních momentů. Takto dojatý však nikdy nebyl. Cristiano Ronaldo se rozbrečel v přímém přenosu, když mu britská televize ITV ukázala video, na kterém ho chválí jeho zesnulý otec.

Cristiano Ronaldo brečí v ranní show. foto: Reprofoto

Na začátku kariéry, když mu bylo pouhých dvacet let, požádal Sira Alexe Fergusona, zda může odjet za umírajícím otcem do jedné z londýnských nemocnic. Legendární kouč mu bezpochyby vyhověl, a to i přesto, že Red Devils čekala bitva v milionářské Champions League.

Pár dní na to Jose Dinis Aveiro v 52 letech zemřel. Ronaldo v ten den přišel o jednoho ze svých nejbližších. Britská televize ITV ve své ranní show Ronaldovi video ukázala. Ten reagoval očekávaně. Jako člověk, který je plný emocí.

Nikdy předtím toto video neviděl, jelikož televize dosud nic nezveřejnila. „Omlouvám se. Nikdy jsem to neviděl. Neuvěřitelné,“ okomentoval v emocích CR7.

Piers Morgan, jenž pořad moderoval se jej okamžitě dotázal, čím se rozrušil. „Dokázal jsem být nejlepší na světě a on nic z toho neviděl. Neviděl, jak přebírám trofeje,“ dodal se slzami v očích.

„Nikdy mě neviděl. Má rodina jo. Moje matka, mí bratři, dokonce můj syn, ale můj otec, on mě nikdy neviděl. Zemřel tak mladý,“ komentoval dojatý Ronaldo video, kvůli němuž ronil slzy.

Cristiano Ronaldo brečí v ranní show.
Juventus poprvé ztratil, s Fiorentinou hrál bez branek
Autor: