Čtvrtek 9. května 2024, svátek má Ctibor

Diskuze

Pod palbou kritiky se ocitli fotbalisté Juventusu Turín v čele s Cristianem Ronaldem po nečekaném vyřazení z Ligy mistrů. V osmifinálové odvetě sice v úterý porazili po prodloužení Porto 3:2, avšak po prohře 1:2 z prvního utkání doplatili na inkasovaný gól ze 115. minuty, kdy hvězdy „Staré dámy“ zaskočil ranou z přímého kopu Sérgio Oliveira. Hlavní roli při tom sehrál pětinásobný vítěz Zlatého míče, který se ke střele otočil ve zdi zády a balon po jeho laxním bránění prošel až do sítě.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VP

Tak tam chybovala celá zeď. Ronaldo si zvykl zápas odchodit a to holt u důležitých zápasů nestačí.