5. listopadu 2018 14:00 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

VIDEO: Tohle že je nejvyšší česká soutěž? Fotbalisté Příbrami a Slovácka baví svět svou neschopností

Slovácko mělo důvod k radosti. Trmu vrmu ve vlastním vápně si však za rámeček nedá | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Slovácko mělo důvod k radosti. Trmu vrmu ve vlastním vápně si však za rámeček nedá | foto: Luděk Ovesný, MAFRA

PŘÍBRAM Sobotní duel 14. kola Fortuna ligy mezi Příbramí a Slováckem (0:3) byl přímým soubojem o záchranu a čekala se v něm urputná bitva. Ta však byla natolik urputná, že se stala okamžitě hitem sociálních sítí.

Neschopnost několika fotbalistů Příbrami dopravit míč v pokutovém území soupeře do brány si nic nezedala s neschopností hráčů Slovácka jej z vlastního pokutového území odkopnout.

A to můžou být fotbalisté z Uherského Hradiště ještě rádi, že si nedali vlastní gól. Míč letící zcela mimo bránu si obránce Reinberk málem v pádu srazil do vlastní brány.

Po zápase to však nejvíce schytal trenér domácího týmu Josef Csaplár, jehož skupinka 20 domácích fandů po zápase urážela a vyzývala ho k opuštění příbramské lavičky.

„Nikdy jsem se s tím nesetkal. Venku tedy určitě ne. Z toho zla jsem zaskočenej a vykulenej...“ řekl po zápase novinářům.

„To se klidně přiznám. Jsem z toho opravdu hrozně moc překvapený. Bylo to hnusný. Jsem soudnej člověk. My jsme Příbram, jsem na zemi. Hráčům vždy předám správnou informaci, za to jsem placenej. Nervy ztrácet nebudu,“ dodal.

larJaroslav Šindelář

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz