Neděle 12. května 2024, svátek má Pankrác

Diskuze

Běžela 95. minuta čtvrtfinále kvalifikace o Ligu mistrů a fotbalisté Viktorie Plzeň se s vedením 1:0 už pomalu viděli v další fázi, která zaručovala i přes prohru v další fázi jistotu základní skupiny Evropské ligy, jenže pak přišlo zkrat gólmana Aleše Hrušky vedoucí k penaltě. Holandský celek pak v prodloužení dokonal obrat a po vítězství 3:1 slaví postup.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Nejednalo se o faul, brankář Aleš šel správně po míči! a narazil nechtěně do Ferdy až ve chvíli, kdy míč byl absolutně mimo dosah.

Žáci by neměli nikoho kopat do zadku jak píše zdejší novinář a to ani rozhodčího Luise, který se unáhlil v rozhodnutí.