24. července 2011 18:33 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Za vítězství odhalíme ňadra, slíbily fanynky

Larissa Riquelme pózuje fotografovi | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Larissa Riquelme pózuje fotografovi | foto: Reuters

PRAHA Uruguay nebo Paraguay? V neděli před půlnocí se rozhodne, kdo ovládne fotbalové mistrovství Jižní Ameriky. Jestliže se to podaří paraguayským fotbalistům, mají se fanoušci ženské krásy na co těšit: od atraktivních fanynek totiž dostali příslib, že se v případě vítězství svléknou.

Půvabné modelky Larissa Riquelme a Patty Orue už dlouho před závěrečným duelem šampionátu vyhlásily záměr se odhalit. Dresy, pod kterými nenosí podprsenky, svléknou v případě, že jejich krajané porazí ve finále Uruguay.

Letos fandí znovu
Larissiin výrazný dekolt s mobilem mezi ňadry ji proslavil už loni na mistrovství světa v Jižní Africe. A i tehdy za vítězství na šampionátu motivovala odhalení ňader, jenže Paraguay vypadla ve čtvrtfinále se Španělskem, a tak realizaci svého úmyslu odložila. Dojde na to i letos?

Paraguayci, přestože se probojovali až do finále, na mistrovství příliš suverénním dojmem nepůsobí. Vždyť žádný ze svých pěti zápasů nevyhráli. Pokaždé remizovali a ve vyřazovací části rozhodli vždy až v penaltovém roztřelu.

Na lavičku na vyvrcholení turnaje navíc nesmí trenér Gerard Martino a distancovaný je i záložník Santana, který byl vyloučen za účast v bitce v duelu s Venezuelou. Ostatní "rváče" disciplinární komise podmínečně omilostnila.

Favorité jsou fotbalisté z Uruguaye. Pro ně to může být už patnáctý triumf v historii, kterým by překonali rekord Argentiny. Stalo by se tak symbolicky na stadionu Monumental v Buenos Aires.

Lidovky.cz

Advantage Consulting, s.r.o.
CNC OPERÁTOR

Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 26 000 - 30 000 Kč