Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch
130 let

Lidovky.cz

Zemřel devatenáctiletý fotbalista Baníku. Podlehl ve vaně zástavě srdce

Sport

  9:30
OSTRAVA - Bylo mu teprve devatenáct let, byl nadějným fotbalistou z líhně Baníku Ostrava a také začínajícím zpěvákem. V neděli však život Daniela Čecha vyhasl. Podle informací deníku Blesk se mu ve vaně zastavilo srdce.

Bývalý fotbalista Baníku a nadějný zpěvák Daniel Čech zemřel na infarkt. foto: fcb.cz

VIDEO Zbytečná smrt? Policisté jej zasáhli paralyzérem, bývalý fotbalista zemřel

Bývalí spoluhráči z Baníku, ale i dcera Marka Jankulovského Karolína, s níž si byl velmi blízký, na „Čechína“ vzpomínají jako na velmi milého kluka.

„Ani si nedokážeš představit, kolik si toho v každém z nás ponechal. Neznám člověka, který by v tobě viděl něco jiného, než tu skvělou zářivou dušičku, která všude jen rozdává radost a vyzařuje tu neskutečně čistou láskyplnou energii,“ napsala Jankulovská na Instagram pod společné fotografie.

Ani si nedokážeš představit,kolik si toho v každém z nás po sobě ponechal. Neznám člověka,který by v tobě viděl něco jiného,než tu skvělou zářivou dušičku,která všude jen rozdává radost a vyzařuje tu neskutečně čistou láskyplnou energii. Naučil si mě vnímat krásu světa,naučil si mě věřit,příjmat a děkovat za všechno co nám život přinesl. Naučil si mě věřit v osud, a to nejduležitější? Naučil si mě milovat. A já díky tobě poznala co je to láska,a ty víš,že někoho něco tak silně krásného nepotká ani za celý život. Dal si mi ty nejkrásnější roky v mém životě,a určitě ne jen mě. Milujeme tě z celého srdce,a nikdy na tebe nezapomeneme, protože na dušičku jako je ta tvá,se zapomenout nedá. Vím,že si stále tady s námi a že se teď nahoře spokojeně usmíváš,protože ty to ani jinak neumíš. Navždy zustaneš v naších srdcích. Nechal si tady v nás jen ty nejkrásnější vzpomínky a chvíle a za to ti nikdy nepřestaneme děkovat. Posíláme ti lásku,a ty nám prosím pošli sílu...2112 ❤✨

Fotka zveřejněná uživatelem Karolina Jankulovska (@karolinajankulovska),

Autor:

Samoživitelka skončila v nemocnici a čtvrt roku nemohla pracovat
Samoživitelka skončila v nemocnici a čtvrt roku nemohla pracovat

Téměř deset miliard korun – tolik jen za loňský rok poslaly pojišťovny lidem za úrazy, závažná onemocnění či úmrtí. Životní pojištění pomohlo za...