Sobota 27. července 2024, svátek má Věroslav

jen za 49  Kč / 1. měsíc

36.
gól
Plzeň se ujímá vedení 2:1! Straka z rohu našel mezi kruhy Johnsona, jehož střelu tečoval domácí Řezníček mimo dosah Sedláčka.
36.
Jeřábkovi dělovku z první Sedláček lapačkou jen vyrazil. Plzeň dál útočí.
35.
Čech z rohu přihrál před branku Okálovi, jenže ten přes bránícího hráče nedokázal z bezprostřední blízkosti vystřelit přesně.
34.
Zlín zakládá útok z vlastní třetiny. Nakonec si díky nahození vytvořil vhazování před Mazancem.
31.
Kratěna v přečíslení ve dvou proti jedinému obránce nedokázal Vlasákovi přihrát přesně.
30.
Čajánek vyhrál buly v útočném pásmu, Zámorského dělovku Mazanec zlikvidoval.
30.
Zlín se usadil v útočné třetině, Mazanec je však bez složitější práce. V soubojích se ale jednoznačně přitvrzuje.
28.
Jeřábek se od mantinelu dostal až mezi kruhy, kde mu puk ujel přímo k Johnsonovi, jenž netrefil z poloviny prázdnou branku. Na druhé straněměl dobrou příležitost i Ondráček.
27.
Iniciativa je na straně Zlína, Plzeň je lehce pasivní. Hraje se především v obranné třetině indiánů.
26.
gól
Zlín vyrovnává na 1:1! Domácí předvedli krásnou kombinaci, i když při nich stálo štěstí. Leška křiznou přihrávkou skrz brankoviště nahrál Čechovi, ten však z úhlu trefil jen tyč zcela odkryté branky. Do sítě puk poté pohodlně doklepl Balaštík.
25.
Vzápětí se role obrátily, ale Linhart rozvlnil jen boční síť. Další střelu tečoval před Mazancem Čech. Převahu má nyní Zlín.
24.
Zlín má problémy s rozehrávkou, z čehož Plzeň těží a kombinuje v útočné třetině.
22.
gól
Plzeň vede 1:0! Vlasák zpoza branky našel najíždějícího Baleje, který bez přípravy přesně trefil volný prostor nad Sedláčkovou lapačkou.
21.
Druhá dvacetiminutovka právě začala.
20.
První třetina skončila bez branek. Hrál se aktivní a útočný hokej z obou stran. Zlín neproměnil tři přesilovky.
20.
Pletka kličkoval před modrou, kterou dříve přejel Balej - postavení mimo hru.
19.
Kratěnovu schovanou střelu přes obránce vyrazil Sedláček ramenem.
18.
Balaštík zavezl puk do útočného pásma a posunul ho doleva Köhlerovi, který střílel z první. Mazanec však sklapl betony a Balaštík se k dorážce už nedostal.
17.
Šanci si znovu vytvořila elitní plzeňská formace, Sedláček ale Kováře vychytal.
16.
Plzeň přečkala i třetí přesilovku domácích. Köhler střílel bez přípravy hodně nepřesně.

Nepřehlédněte

Třetiny: 0:0, 2:2, 1:1 - 0:1.

Branky a nahrávky: 26. Balaštík (Čech, Leška), 39. Ondráček (Köhler, Čajánek), 60. Čech (Holík) - 22. Balej (Vlasák, Kašpařík), 36. Johnson (Straka, St. Pierre), 50. Kovář (Johnson, Straka), 97. Straka (Kovář).

PSG Zlín: Sedláček - Hamrlík, Horák, Linhart, Matějíček, Řezníček, Tesařík, Urbanec, Zámorský - Balaštík, Čajánek, Čech, Fořt, Holík, Köhler, Kostourek, Leška, Melenovský, Okál, Ondráček, Veselý.

HC Škoda Plzeň: Mazanec - Boháč, Frolo, Hanzlík, Jeřábek, Mozík, Slovák, St. Pierre, Špaček - Balej, Dvořák, Johnson, Kašpařík, Kovář, Kratěna, Lev, Petruška, Pletka, Straka, Sýkora, Vlasák.

Rozhodčí: Jeřábek (ČR), Baluška (SR) - Barvíř (ČR), Blümel (ČR)