Pondělí 29. dubna 2024, svátek má Robert

České body na Tučňáky nestačily

7:51
PITTSBURG - Produktivita českých hráčů působících v New Yorku Rangers nevedla v prvním zápase druhého kola play off k vítězství týmu na ledě Pittsburghu.

První zápas patřil Tučňákům. foto: ČTK

Útočník Rangers Martin Straka vstřelil úvodní gól série, Jaromír Jágr si připsal dvě asistence a obránce Michal Rozsíval zaznamenal tři přihrávky, jenže hokejisté Rangers i přes tříbrankové vedení v utkání nakonec prohráli 4:5. Jednou brankou se na obratu Penguins podílel Petr Sýkora a rozhodující gól vsítil v 59. minutě Jevgenij Malkin.

Penguins vs. Rangers (video)

První bod letošních vyřazovacích bojů zaznamenal český hráč Milan Michálek. Útočník San Jose otevřel ve 25. minutě skóre utkání, přesto Sharks nakonec s Dallasem v domácím prostředí prohráli 2:3 v prodloužení.

Sharks vs. Stars (video)

Výsledky - 2. kolo play off :
Východní konference - 1. zápas:
Pittsburgh - New York Rangers 5:4 (stav série: 1:0)
Branky: 29. J. Ruutu, 29. Dupuis, 45. Marián Hossa, 45. Sýkora, 59. Malkin - 14. Straka (Jágr, Rozsíval), 22. Drury, 24. Avery (Rozsíval), 51. Gomez (Jágr, Rozsíval). Střely na branku: 26:24. Diváci: 17.132. Stav série: 1:0.

Západní konference - 1. zápas:
San Jose - Dallas 2:3 v prodl. (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)
Branky: 25. M. Michálek, 57. Cheechoo - 30. a 65. Morrow, 27. Modano. Střely na branku: 27:18. Diváci: 17.496.

Stav série: 0:1

Svatý grál na suchou kůží na nohou. Přečtěte si, co vám pomůže!

30 uživatelů eMimina mělo možnost otestovat krém na nohy od Manufaktury z kolekce Louka. Pomohl vám na suchou a hrubou pokožku chodidel? Přečtěte...