Sobota 27. dubna 2024, svátek má Jaroslav

Druhá třetina zápasu Česko-Dánsko začala.
16:57
V souběžně hraném duelu se v Košicích rýsuje další překvapení, Norové vedou 2:0 nad výběrem USA. DALŠÍ PODROBNOSTI O ZÁPASE USA-NORSKO ČTĚTE ZDE!
První třetina skončila, Češi vyhráli první třetinu 1:0, ve druhé polovině zápasu se ale hra vyrovnala.
20. minuta
Hraje se poslední minuta první třetiny....
18. minuta
Jágr připravil šanci pro Červenku, ten však nakonec nezakončil.
16. minuta
Jensen po dobrém forčekingu vypálil z první na Pavelce, ten skvěle betonem vyrazil.
14. minuta
Češi jsou v plném počtu, soupeř se nedostal k výraznějšímu ohrožení Pavelcovy branky.
13. minuta
Češi se skvěle brání, přesilovka Dánů pomalu končí.
11. minuta
důležité
Dánové mají první přesilovku zápasu, Krajíček fauloval před Pavelcem soupeře.
11. minuta
Marek se prohnal po levém křídle, nahodil z úhlu na dánského brankáře, ten ale svou tyč hlídal pečlivě i proti dorážce Voráčka.
9. minuta
Havlát si vyměnil kotouč s Eliášem, útočník NJ Devils trefil jen lapačku dánského brankáře.
8. minuta
Dánsko
Do šance se dostali i Dánové, Jacobsen trefil tyč Pavelcovy branky.
6. minuta
Češi měli šanci vstřelit druhý gól. Marek si pěkně vyměnil puk s Voráčkem a zblízka ohrozil dánského brankáře. Dorážku ve vzduchu ještě zkoušel trefit Rolinek. Galbraith kotouč nakonec na brankovišti zkrotil.
4. minuta
Češi v dalším náporu, ale Galbraith tentokrát odolal.
3. minuta
gól

Frolík střílí branku!

1. minuta
Do první šance se po levém křídle dostal Martin Havlát, jeho střelu ale dánský brankář vyrazil.
1. minuta
Zápas právě začal!
16:11
Oba celky již nastupují na led bratislavské Orange Arény.
Zápas začíná v 16:15 hodin v bratislavské Orange Aréně.
Češi ale přišli o elitního beka Radka Martínka, kterého ostře fauloval lotyšský bek. ČLÁNEK SI PŘEČTĚTE A VIDEO PROHLÉDNĚTE ZDE!

Nepřehlédněte

ČESKO 6:0 DÁNSKO (1:0, 4:0, 1:0)

Branky: 3. Frolík (Hubáček, Z. Michálek), 32. M. Michálek (Židlický), 34. M. Michálek (Eliáš, Havlát), 35. Frolík (Čáslava), 35. Plekanec (Červenka), 57. Průcha (Frolík)

Česká republika: Pavelec - K. Rachůnek, Z. Michálek, Židlický, Škoula, Krajíček, Čáslava - Jágr, Plekanec, Červenka - Havlát, Eliáš, M. Michálek - Voráček, Marek, Rolinek - Frolík, Novotný, Hubáček - Průcha, Koukal.

Dánsko: Galbraith - Nielsen, Lassen - Jensen, Jensen - Bödker , Hersby - Eskesen - Green, Starkov, Hardt - Madsen , Jakobsen, Jensen - Staal , Christensen, Bödker - Degn, Dresler, Poulsen, Storm