20. minuta
důležité
První třetina zápasu Švédsko - Německo je u konce.
19. minuta
Němci mohli opět brzy vyrovnat, ale v závaru před brankou se špatně zorientoval Gogulla, kterém stačilo zadovkou usměrnit puk do sítě. Jenže tak se nestalo. Švédsko tak stále vede nad Německem 2:1.
16. minuta
Švédsko
Hned po útočném pokusu německých hokejistů rozehrál brankář Fasth, přesně našel na modré čáře Thörnberga, který vyslal přihrávku do středu kluziště, kde z první vypálil Backlund přesně do sítě.
16. minuta
gól
Gól! Švédsko vede 2:1.
15. minuta
Německo
Müller tečoval nahozený kotouč těsně před švédským brankářem.
14. minuta
Německo
Němci hrají v plném počtu. Švédům přesilovka vůbec nevyšla.
13. minuta
Švédsko
Švédové mají problém se usadit v útočném pásmu. Němci už několikrát vyhodili kotouč do bezpečí.
12. minuta
Švédsko
První přesilovku zápasu si zahraje Švédsko. Ullmann byl potrestán za hákování.
11. minuta
Švédsko
Němci měli štěstí. Za zády jejich gólmana zazvonila tyč!
10. minuta
Německo
Další střela německých hokejistů. Mauerův pokus mezi betony gólman Fasth vychytal.
10. minuta
Německo
Němci teď uzamkli favorizované Seveřany v jejich útočném pásmu. Tripp zcela osamocený před brankářem Švédska v obrovské šanci neuspěl.
8. minuta
Německo
Wolf v brejkové situaci vyslal tvrdou střelu těsně za modrou čáru, ale brankář Švédska se překvapit nenechal.
6. minuta
Po gólovém úvodu se hra uklidnila, obě obrany se zformovaly a hraje se bez výrazných šancí.
3. minuta
Německo
Němci odpovídají hned po několika vteřinách. Barta dostal přihrávka na modrou čáru, dostal se za obránce a přesnou střelou do pravého horního rohu brankáře Fasth vyrovnal na 1:1.
3. minuta
gól
Německo vyrovnává! 1:1.
1. minuta
Švédsko
Švédové se radovali hned po první akci zápasu. Od modré čáry pálil Thörnberg a jeho střelu nešťastně tečoval do vlastní sítě jeden z německých obránců.
1. minuta
gól
Gól! Švédsko vede 1:0.
1. minuta
důležité
Utkání v Bratislavě právě začalo.
Hokejisté Švédska nastoupí ve svých tradičních žlutomodrých dresech, Němce zdobí černá kombinace.
Zápas začíná ve 20:15 hodin.

Nepřehlédněte

ŠVÉDSKO 5:2 NĚMECKO (2:1, 2:1, 1:0)

Branky: 1. Thörnberg (Berglund), 16. Backlund (Thörnberg, Fasth), 25. Persson (Nilsson, Ekman-Larsson) 29. Eriksson (Rundblad, Nilsson), 49. Thörnberg (Berglund, Pääjärvi-Svensson) - 3. Barta (Mauer, Kink), 39. Wolf (Rankel, Holzer)

ŠVÉDSKO: Fasth - Gunnarsson, Petrasek, Rundblad, Kronwall, Fernholm, Erixon - Thornberg, Berglund, Paajarvi – Eriksson L., Persson, Nilsson - Tedenby, Kruger, Silfverberg – Ericsson J., Wallin, Backlund.

NĚMECKO: Endras - Krüger, Dietrich - Holzer, Braun, Lavallee, Hordler, Reul, Goc - Wolf, Hospelt, Rankel - Müller, Reimer, Ullmann - Tripp, Schütz, Gogulla – Mauer, Barta, Kink.