Sobota 11. května 2024, svátek má Svatava

Ken Andre Olimb byl v samostatném úniku faulován a je nařízeno trestné střílení!
23. minuta
Finsko
Ruutu se ocitl v gólové šanci, ovšem ani z hranice brankoviště nedokázal kotouč zasunout do klece.
23. minuta
Finsko
Mikko Koivu dostal pas mezi norské obránce a řítil se na Haugena. Ale ani finský kapitán střelecký účet zápasu neotevřel.
22. minuta
Finsko je v plném počtu.
21. minuta
Norsko
Skröder nečekaně vypálil z otočky a ve finském brankovišti byo rušno. Vehanen proti všem dorážkám norských útočníků brankovou čáru uhájil.
21. minuta
důležité
Po přestávce čtvrtfinále mezi Finskem a Norskem pokračuje.
20. minuta
důležité
První třetina skončila. Po dvaceti minutách je utkání Finska s Norskem bez branek. V úvodu druhé třetiny budou mít Norové ještě 1:29 dlouhou početní výhodu.
20. minuta
důležité
Spets se ocitl před Vehanenen, mezi tři tyče nezamířil. Vzápětí Bastiansen opět kličkoval za soupeřovou brankou a Lepistö jej zastavil až faulem.
19. minuta
Finsko
Finové jsou v plném počtu.
18. minuta
Norsko
Po skrumáži u pravého mantinelu kotouč doputoval na střed hřiště, Hansen zamířil do pravé šibenice a Vehanen zasáhl vyrážečkou.
18. minuta
Finsko
Finové zatím jsou v obraně pozorní a soupeře nepouští na dostřel Vehanenovi.
17. minuta
důležité
Bastiansen si vykoledoval faul, i přesto se zpoza brány dokázal natlačit do brankoviště a zakončit. K dorážce se probojoval i Tollefsen, ale Vehanen reflexivně zasáhl. Norsko bude hrát v početní výhodě.
17. minuta
Finská rozehrávka skřípe. Zakázané uvolnění a Norové mají "zadarmo" pásmo.
16. minuta
Norsko
Tollefsen nahodil na Vehanena ještě ze střední třetiny a finský gólman měl se střelou norského útočníka nečekaně problémy. K dorážce se norští forvardi neprosadili.
16:33
Finsko
Po dlouhé době se objevila mezírka v norské obraně. Z prostoru mezi kruhy se Koviu neprosadil.
13. minuta
Finové dlouho kombinovali v útočném pásmu, ovšem po nepřesnosti se do středního pásma vytlačili sami.
12. minuta
Na střelu 12:3 pro Finsko.
11. minuta
Pihlström obroužil celé útočné pásmo, ale norská obrana jej odzbrojila.
10. minuta
Ask napálil pouze finského útočníka a Norové jsou ve středním pásmu.
10. minuta
Finský gólman Vehanen doposud příliš práce neměl. Naopak kolem Haugena létá jeden puk za druhým.

Nepřehlédněte

BRANKY: 27. Immonen (Granlund). 29. Ruutu (Pesonen, Koivu), 36. Immonen (Granlund), 39. Lajunen (Komarov) - 24. K. A. Olimb.

FINSKO: Vehanen – Lepistö, Salmela, Välivaara, Niskala, Väänänen, Puistola, Kukkonen, Jaakola – Koivu M., Ruutu, Pyörälä – Kapanen, Aaltonen, Komarov – Pesonen, Immonen, Granlund – Lajunen, Nokelainen, Pihlström.

NORSKO: Haugen – Bonsaksen, Tollefsen, Holos, Spets, Koivu E., Csiszar, Follestad – Skröder, Röymark, Fredriksen – Bastiansen, Ask, Olimb M. - Hansen, Holtet, Olimb K. – Lorentzen, Kristiansen, Martinsen – Forsberg.