Sobota 4. května 2024, svátek má Květoslav

16. minuta
První české vyloučení v zápase. Polák dostal dvě minuty za sekání.
15. minuta
Pěkná akce dva na jednoho. Plekanec ujel s Michálkem. První jmenovaný pálil a Michálek tečoval. Halák byl na místě.
13. minuta
Také Češi mění gólmana. Do klece míří Štěpánek. Prusek je zřejmě zraněný.
13. minuta
Čtvrtá lajna Slovenska kouše. Teď pálil Růžička. Prusek vyrazil.
11. minuta
Hlinka hned prověřil jedovatou střelou Haláka. Gólman Montrealu se překvapit nenechal.
11. minuta
Goooooooooooool. Židlický vybídl ke skórování křížnou přihrávkou k levé tyčce Michálka. Lašák odchází na střídačku.
10. minuta
Hezká akce první lajny. Čajánek vybojoval puk, Jágr potáhnul a střela Hemského skončila sražená mimo.
10. minuta
Gooooooooooooooool. Durhý gól dává i Červenka. Klepiš nahazoval na branku. Červenka se za přispění slovenského obránce trefil pod horní tyčku.
8. minuta
Velká šance Slováků. Nejprve pálil Růžička, odražený puk za pruskova záda nedostal ani Štefanka.
6. minuta
Po dlouhé době se dostali do šance i Slováci, Hossa ale nebyl přesný v zakončení.
6. minuta
Gooooooooooooooool. Další krásná akce. Hlinka se pustil mezi čtyři Slováky. Oklamal je stahovačkou a předložil Kotalíkovi před prázdnou branku. 5:0.
5. minuta
Plekanec nahazoval na Lašáka, před ním ještě tečoval Michálek. Slovenský gólman kryl a v zápět už se nomhl dívat na nemohoucnost spoluhráčů a vyhodil puk sám. Češi ho rychle vrátili před něj a zakončoval Eliáš.
4. minuta
Hemský naznačil střelu a pak skvěle vybruslil mezi kruhy. Trefil Lašákovu hokejku.
4. minuta
Slováci budou hrát znovu v oslabení. Na trestnou usedl Bicek.
2. minuta
Češi znovu začalai aktivně. Lašák měl práci po ránách Vašíčka a po něm i Jágra.
17:10
Začíná druhá třetina, věřme, že bude stejně dobrá jako ta první.
16:53
První třetina končí. Pokud oba celky budou pokračovat v tom co předvádí můžeme se dočkat velkého debaklu Slováků.
16:52
Češi v poklidu kombinují. Slovensko je na kolenou.
16. minuta
Goooooooooooooooooool. Červenka zakončuje do prázdné branky. Po přihrávce Vašíčka. Tohle už vypadá na debakl.
15. minuta
Přesilovka 5 na 4 se nám už tolik nepovedla. Ale máme nahráno. Už za vyrovnaného počtu hráčů pálil mimo Hlinka.