Sobota 27. července 2024, svátek má Věroslav

jen za 49  Kč / 1. měsíc

14. minuta
Goooooooooooooooooooool. Blaťák ranou od modré využívá dvojnásobnou přesilovku. 3:0.
13. minuta
Ostrý zákrok na Hemského se netrestá. Další krosček Smreka ovšem posílá Slováky do tří.
12. minuta
Jágr posílal střílenou přihrávku před Lašáka, kde tečoval Čajánek. Lašák rozklekem zachránil.
12. minuta
Další obrovská chyba Slováků. Mikúš ztratil puk na vlastní modré a jen další skvělý zákrok Lašák uchránil Slovensko od třetí branky. Mikúš však ještě Vašíčka seknul a jde na trestnou lavici.
16:36
Slováci teď vůbec nestíhají. Na Lašáka se hrne jeden útok za druhým.
11. minuta
Novic Michálek předvedl skvělou stahovačku ale nezakončil důrazně. Lašák kryje.
10. minuta
Gooooooooooooooooooooooooool. Jágr podruhé. Slovenská obrana teď hoří jako papír. Dorážku z blízka už kouzelník Lašák neměl.
9. minuta
Teď vytvořila velký tlak pro změnu čtvrtá česká formace. Lašák zachránil několik jistých gólů.
8. minuta
Slováci si teď vytvořili tlak. Štefanka mířil mimo. Češi pak hned přenesli hru rychle před Lašáka, který si připsal další zákrok.
16:29
Rozhodčí se ještě dohadují s video rozhodčím. Jágr zřejmě hrál vysokou holí. Nicméně branka platí. Vedeme 1:0.
7. minuta
Goooooooooooooooooooool. Jágr střílí gól. Čajánek nahazoval a česká šedesát osmička tečovala do branky.
7. minuta
Už druhá tyčka! Tentokrát skvěle vykombinovala čtvrtá lajna a Červenka napálil puk do tyče.
6. minuta
Češi měli velkou šanci. Kotalík vystihl chybu Slováků a našel Hlinku. Ten měl drobné problémy při zpracování puku. Chtěl vrátit Kotalíkovi, ale ten už přejel z dobré pozice za branku.
5. minuta
Nově sestavená lajna Eliáš - Plekanec - Michálek spolu s obránci zamkla Slováky v jejich třetině. Střela Rachůnka skončila v lapačce Lašáka.
4. minuta
Češi se nedokázali usadit v útočné třetině. Ke střele se ale dostal Blaťák. Skončila sražená na tyčce.
4. minuta
Valabik vyhazuje puk do hlediště a dostává dvě minuty. Zahrajeme si první přesilovku.
3. minuta
Nagy se dostával do šance, ale netrefil. Češi pak opět rychle přenesli hru před Lašáka, kterého trefil do prsou Vašíček.
2. minuta
Dva Češi se srazili ve vlastní třetině, ale soupeři toho nevyužili. Eliáš pak hned vyslal Plekance, ale ten nezamířil dobře.
16:15
Utkání začalo. Češi hrají v bílém, Slováci jsou modří.
16:08
K našemu týmu se již připojí Eliáš a Michálek. Oba se sejdou ve druhém útoku s centrem Plekancem.