Sobota 4. února 2023, svátek má Jarmila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Foto s legendami. Jágr se vyfotil s Lemieuxem a pak spolu s Veronikou a Gretzkym

Sport

  8:00
LOS ANGELES - Byl to pro Jaromíra Jágra plodný víkend. V Los Angeles byl nejprve spolu s Dominikem Haškem zvolen do stovky nejlepších hokejistů historie NHL a při té příležitosti se nechal vyfotit se svými bývalými hvězdnými parťáky z Pittsburghu Mariem Lemieuxem a Ronem Francisem. Ve městě andělů pak zároveň stihl s přítelkyní Veronikou povečeřet s největší legendou, Waynem Gretzkym a jeho manželkou Janet.

Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou, Waynem Gretzkym a jeho manželkou Janet. foto: Instagram/Veronika Kopřivová

VIDEO: Hokejová paráda. Gólman Arizony přes celý led trefil úzký otvor v bráně

Loni byl Jágr fanoušky vybrán do nového formátu All Star Game s třemi hráči na každé straně a naoko si stěžoval, že ho chtějí zabít. Letos ho ušetřili, a tak se Jágr utkání hvězd v Los Angeles zúčastnil jen jako divák.

Před tím navíc v rámci galavečera NHL povečeřel s trenérem Metropolitní divize Gretzkym a jeho manželkou Janet. Zároveň se nezapomněl vyfotit se svými hvězdnými parťáky z 90. let v dresu Pittsburghu Lemiuexem a Francisem.

Všichni si fotku vyloženě užívali a naznačili, že jsou jejich vztahy zase tam, kde byli před dvaceti lety. Lemieux dokonce Jágrovi slíbil, že dres s jeho jménem nechá vyvěsit pod stropem PPG Paints Areny, domácím stánku Penguins.

Autor:

Pronájem baru v Jemnici
Pronájem baru v Jemnici

náměstí Svobody, Jemnice, okres Třebíč
9 500 Kč/měsíc

Mohlo by vás zajímat