Úterý 14. května 2024, svátek má Bonifác

60. minuta
důležité
Po šedesáti minutách je stav vyrovnaný 2:2. Následuje desetiminutové prodloužení, pokud ani to nerozhodne, na řadu přijdou samostatné nájezdy.
60. minuta
gól

Třinec vyrovnává pětadvacet sekund před koncem třetí třetiny! Bonk zpoza brány našel volného Růžičku, jeho pokus ale ještě stihl Kopřiva vyrazit, ovšem na dorážku Hrabala byl krátký.

• Třinec (Bonk).

Třinec (Bonk). / Autor: ČTK

60. minuta
důležité
Oceláři bez brankáře!
59. minuta
Třinec bojuje puk ve svém pásmu.
59. minuta
Slavia
Slavia střádá vteřinky v útočném pásmu.
58. minuta
Hrabal přihrál nepřesně a vhazuje se v útočném pásmu Slavie.
58. minuta
důležité
Tomáš Žižka dostal osobní desetiminutový trest za protesty.
58. minuta
Slavia
Pospíšil se tlačil do šance, ale zastavil ho hviz rozhodčího kvůli postavení mimo hru.
57. minuta
Třinec
Zíb si najel na vrchol pravého kruhu, kam dostal přihrávku, ale ani on nevyrovnal. Poté červenobílí vyhazují přes všechny čáry a bude se vhazovat znovu před Kopřivou.
56. minuta
Třinec
Domácí jsou v plném počtu a mají čtyři minuty na vyrovnání a popřípadný obrat skóre.
55. minuta
Slavia
Slávista Vašíček na modré napřáhl až ke stropu, bránu ale netrefil. Poté mezi tři tyče mířil Kadlec, Hamerlík byl připraven.
54. minuta
důležité
Slavia navíc bude hrát přesilovku. Orsava hákoval a dvě minuty bude hrát Slavia ve výhodě jednoho muže v poli.
54. minuta
důležité
Od modré čáry vypálil Květoň a tredil hlavu spoluhráče Adamského. Ten ihned upaloval na střídačku, poté rovnou do šatny.
54. minuta
Slavia
Slavia po získání kotouče vyhazuje do středního pásma a napadá soupeřovu rozehrávku. Uvidíme, zda to sešívaným bude stačit na udržení jednobrankového vedení.
53. minuta
Třinec
Varaďa se efektivní stahovačkou dostal před Kopřivu, kterého ovšem neprostřelil.
51. minuta
Třinec
Bonkův pokus od modré čáry vyrazil Kopřiva za bránu.
49. minuta
gól

Slavia se dostává do vedení! Po buly se ve skrumáži několika hráčů dostal k puku Doležal a střelou nad Hamerlíkovu lapačku střílí teprve svou druhou branku v letošním play off.

• Liberec - Slavia (radost hostů)

Liberec - Slavia (radost hostů) / Autor: ČTK

48. minuta
Třinec
Polanský neprostřelil obránce Žižku a puk se k brankáři Kopřivovi ani nedostal.
46. minuta
Třinec
Třinečtí měli dvě slibné šance na vstřelení gólu. Polanský ani Lojek neuspěli.
44. minuta
Slavia

Slavia byla v početní výhodě absolutně bezzubá. Hudec se vrací na ledovou plochu a počet hráčů na ledě se vyrovnal.