Pátek 10. května 2024, svátek má Blažena

Třinec v přesilové hře vyrovnává! Na modré čáře dostal nabito Ladislav Kohn a střelou po ledě dává první gól Třince.
21. minuta
důležité
Utkání po první po přestávce pokračuje. Třinec má ještě přes minutu dlouhou přesilovku.
Třinec

"Musíme zjednodušit hru a neztrácet puky v útočném pásmu. Slavia se oproti pondělnímu utkání zlepšila a musíme se snažit hrát více u nich v pásmu," komentoval první třetinu v rozhovoru pro ČT Lukáš Krajíček.

• Litvínov - Třinec (Lukáš Krajíček).

Litvínov - Třinec (Lukáš Krajíček). / Autor: ČTK

Třinečtí začnou druhou dvacetiminutovku v početní výhodě.
20. minuta
důležité
První třetině skončila. Pokračovat se bude zhruba v 19:00.
20. minuta
Třinec
Před Kopřivou byla mela o puk, z níž z čista jasna vypálil Adamský a brankáře Kopřivu zachránila tyč.
20. minuta
Zákrok slávisty Třetiny byl potrestán dvěma minutami na trestné lavici.
19. minuty
Třinec
Oceláři se usadili v útočném pásmu, na obranný val Slavia v čele s Kopřivou ale nevyzráli.
18. minuta
Třinec
Třinec dostal více prostoru v útočném pásmu, Peterkovu přízemní střelu Kopřiva vyrazil.
17. minuta
Slavia
Pospíšil opět za modrou čárou ihned nahazuje puk na třineckou branku a gólman Hemerlík před dotírajícími slávisty raději přerušuje.
17. minuta
Třinec
Bonk operoval za bránou až našel volného Růžičku. Ten Kopřivu nepřekonal.
17. minuta
Slavia
Slavia oproti pondělnímu utkání zjednodušila před do útočného pásma, s čím má Třinec problémy a iniciativu nechává na soupeři.
16. minuta
Slavia
Chybnou rozehrávku Třince sešívaní nevyužili. Ani když byl brankář Hamerlík mimo brankový prostor.
14. minuta
Třinec
Třinec v plném počtu, McGregor na ledě.
14. minuta
Kadlec na modré čáře napálil prvního branícího útočníka a puk je ve střední třetině.
13. minuta
Třinec
Adamský svým důrazem vybojoval buly v obranném pásmu Slavie, čímž nastřídal drahocenné vteřinky daleko od třinecké svatyně.
12. minuta
důležité
Přesilovku si zahraje i Slavia. Na trestné pyká McGregor.
12. minuta
Slavia
Pospíšil zpoza brány přihrával do brankoviště, odkud Vondrka napálil pouze beton domácího gólmana.
11. minuta
Slavia
Slavia opět v přečíslení. Doležal vystřelil sám, jehož pokus domácí obránci zmírnil. Nicméně se k dorážce protlačil Jelínek, ale i jeho pokus Hamerlik kryje.
11. minuta
Slavia, oproti pondělnímu zápasu, včas přerušuje třinecký tlak a sama vyráží do nebezpečných brejků.