Středa 15. července 2020svátek má Jindřich 23 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN

HC Pardubice- HC Vítkovice

PRŮBĚŽNÝ VÝSLEDEK: Pardubice - Vítkovice 0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
Zápas je u konce. Vítkovice zvítězily jednoznačně 3:0 a v celé sérii vedou 2:1. Čtvrtý zápas je na programu ve čtvrtek opět v Pardubicích.
60. minuta
Vítkovice_hokej_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Vítkovice si hlídají závěr zápasu.
59. minuta
Pardubice_hokej_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Minutu a půl před koncem zápasu Málek efektním zákrokem lapačkou vychytal Drtinovu střelu.
57. minuta
Káňa na brankovišti tečoval Burgerovu střelu těsně nad.
56. minuta
Tak ani další přesilovou hru Pardubice nevyužily. Vítkovice směřují k pohodlnému vítězství.
54. minuta
Následuje další Pardubická přesilovka. Za zdržování hry byl vyloučen vítkovický Trnka.
53. minuta
Vítkovice oslabení ubránily.
50. minuta
Vítkovický Sýkora byl vyloučen na dvě minuty za krosček. Pardbice si zahrají přesilovku.
49. minuta
Pardubice stupňují svůj tlak. Vítkovice hrozí už jen z brejkových situací. Aktivní je zejména Burger a Újčík.
43. minuta
Čtvrtý útok Pardubic teď zaměstnal obranu Vítkovic a brankáře Málka. Z kruhu velmi nebezpečně střílel Kousal.
41. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Začala třetí třetina zápasu.
40. minuta
Druhá třetina je u konce. Vítkovice po ní vedou už 3:0.
39. minuta
Burger vyhrál buly a Ujčík okamžitě pálil. Kotouč prolétl nad brankářem Růžičkou až do sítě.
39. minuta
gól, puk | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Další gól Vítkovic! Újčík vstřelil již třetí branku hostů.
37. minuta
Vítkovice využily svou přesilovku. Osamocený Vrána dostal u tyče kotouč a zavěsil pod břevno.
37. minuta
Gól! Vítkovice vedou 2:0!
32. minuta
Somík po Kůrkově přihrávce ve velmi nadějné střelecké pozice na vnitřní straně kruhu minul.
31. minuta
Dlouho se hrálo bez přerušení. Až po čteřech dlouhých minutách zastavil rozhodčí hru.
29. minuta
Pardubice se teď dokázaly natlačit do obranného pásma Vítkovic, ale nedostávají se do nebezpečnějších střeleckých pozicí.