Po Bartekově tvrdé střele dorážel Somík. Ale nepřesně.
44. minuta
Oba týmy hrají v plném počtu.
42. minuta
Na ledě se přiostřilo. Rozhodčí trestá po jednom vyloučení na každé straně. Bude se hrát ve čtyřech.
42. minuta
Vítkovice
Punčochář vypálil téměř od modré čáry na Růžičku. Ten střelu vyrazil a vychytal následně i dorážejícího Burgera.
41. minuta
důležité
Začala třetí třetina zápasu.
40. minuta
důležité
Druhá třetina je u konce. A v ní padly všechny branky dosavadního průběhu zápasu. Pardubice vedou 2:1.
40. minuta
Pardubice
Pardubice uspěly při vlastním oslabení. Zcela zapomenutý zůstal na pravém křídle Starý, který proměnil samostatný únik přesnou střelou k tyči Málkovy branky.
40. minuta
gól
Gól! Pardubice opět vedou - 2:1!
38. minuta
Vítkovice
Vítkovice čeká přesilovka. Kočí dostal dvě minuty za zdržování hry.
37. minuta
Vítkovice
Szturc vyslal přihrávku z rohu kluziště na Bartoně, který dělovkou pod břevno skrovnal stav utkání na 1:1.
37. minuta
gól
Je vyrovnáno! Bartoň srovnává na 1:1.
35. minuta
Pardubice
Potvrdilo se opět známé pravidlo nedáš - dostaneš. Nejprve se totiž ocitl Káňa v samostatném úniku, ale trefil pouze dobře postaveného brankáře Růžičky, a z protiútoku Pardubice skórovali. Zadovku Kůrky dorazil do odkryté branky Zohorna.
35. minuta
gól
Gól! Pardubice vedou 1:0.
34. minuta
Pardubice
Pardubickým hokejistům se přesilovky vůbec nedaří. Nejedže dosud neskórovali, ale nedokázali si vypracovat výraznější šanci.
32. minuta
Pardubice
Na trestnou lavici půjde Trnka za sekání. Pardubice čeká přesilová hra.
31. minuta
Pardubice
Růžička vychytal Hunu. Pardubice jsou v plném počtu.
30. minuta
Vítkovice
Káňa z otočky před brankovištěm trefil brankáře Růžičku.
29. minuta
Vítkovice
Přesilovku si tentokrát zahrají Vítkovice. Za hrubost si půjde dvě minuty na trestnou lavici odsedět Václav Kočí.
27. minuta
Pardubice
Pardubice jsou v těchto chvílích aktivnějším týmem. Hraje se v plném počtu...
26. minuta
Koukalovu střelu z horní hranice kruhu Málek vyrazil. S klimkovou střelou z následného protiútoku si naopak poradil Růžička.