Hraje se především v obranném pásmu Pardubic. Ty jsou po vyrovnání "na koni"
Pardubický Jillson opustil trestnou lavici a hosté kompletní.
Klimkovi důraz nestačil a gólman Svoboda udržel nerozhodný stav.
Vítkovice
Vránův pokus fantasticky vykopl Svoboda pravým betonem.
52. minuta
důležité
Do šance se tlačil Vrána, zastavil ho faul Jillsona. Poté Vítkovičtí nevyužili, že brankář Svoboda byl rozhozený a několik chvil mimo svou svatyni.
50. minuta
Pardubice
Bartek nájížděl sám na Málka, ale střelou na vyrážečku neuspěl!
49. minuta
gól

Pardubice v rozmezí pětačtyřiceti sekund dvěma góly vyrovnaly! Málek si vybral slabší chvilku, když mu Píšovo nahození "proteklo" mezi tělem a rukou.

• Zlín - Pardubice (radost hráčů Pardubic)

Zlín - Pardubice (radost hráčů Pardubic) / Autor: ČTK

48. minuta
gól
Pardubice snižují na 1:2! Píšovo nahození od modré čáry dorazil do vítkovické sítě východočeský kapitán Petr Koukal.
48. minuta
Pardubice
Pardubice měly nápor na Málkovu bránu a vykoledovaly si přesilovku.
47. minuta
Pardubice
Koukal na ledě a Pardubice v plném počtu.
45. minuta
Pardubice
Po chybě domácí Ovčačíka měl gólovou pozici Pineault, kterou nepřetavil v kontaktní branku.
45. minuta
důležité
Pardubický Koukal krosčekoval doražející Vrána a Vítkovice mají přesilovku.
43. minuta
Pardubice
Pardubice kompletní.
42. minuta
Vítkovice
Vítkovičtí akci překombinovali a velkou příležitost neproměňují.
41. minuta
důležité
Bartek fauluje, čímž brzdí nápor Pardubic.
41. minuta
Třetí třetina začala. Pardubický Eaton má posledních dvacet minut, aby stáhl dvoubrankové manko a prodloužil sezonu.
40. minuta
důležité
Po čtyřiceti minutách svítí na ukazateli skóre 2:0 pro domácí. Pardubice to ve třetí třetině budou mít nesmírně těžké proti koncentrovaným Vítkovicím.
40. minuta
Domácí Vrána v souboji s protihráčem najel do Svobody, který padá. Následuje strkanice, po které putují na trestnou Vrána a hostujcící Kolář.