Pondělí 13. května 2024, svátek má Servác

Vítkovice již vedou 2:0! Burger milimetrovým pasem našel u pravé pardubocké tyčky volného Ujčíka, jenž bez přípravy zvýšil na 2:0.
Vítkovice vedou 1:0! Vrána nabral rychlost ve střední třetině, před Svobodou naznačil bekhendovou kličku, a lehkým posunutím mezi Svobodovy betony dává pátý gól v semifinálové sérii.
10. minuta
Vítkovice
Hostující Nakládal tygřím skokem překazil samostatný únik Huny.
9. minuta
Pardubice
Šance hostů. Pineault vypálil z mezikruží a trefil pouze beton nicnetušícího Málka.
8. minuta
důležité
Vítkovice se už radovaly z vedoucí branky, kterou musel posvětit videorozhodčí. Situace byla hodně nepřehledná a přípomínala moment ze sobotního utkání Slavia - Třinec. Brankář Svoboda, než puk přešel brankovou čáru, klec lehce posunul. Kvůli posunutí branky gól nebyl uznán!
8. minuta
Po osmi odehraných minutách vedou domácí na střely 8:1!
6. minuta
Pardubice
Pardubice se usadily v útočném pásmu, ke střele se ale nedostaly.
5. minuta
Pardubice
Východočeši v plném počtu.
4. minuta
Vítkovice
Domácí Káňa v další šanci, ale Svoboda kryje a raději přerušuje. Vítkoviští mají drtivý tlak.
4. minuta
Vítkovice
Ujčík před prázdnou bránou skákající kotouč netrefil.
4. minuta
Ujčík opustil trestnou lavici a Vítkovice mají minutu početní výhodu.
3. minuta
důležité
Mezei nedovoleným zákrokem skolil Burgra a bude se hrát čtyři na čtyři.
2. minuta
důležité
Ujčík v obranném pásmu vyhazuje puk do hlediště a rozhodčí ho potrestal dvěmi minutami za zdržování hry.
1. minuta
Vítkovice
Adam Svoboda pravým betonem vychytal v gólové šanci Jiřího Burgera.
1. minuta
důležité
Utkání bylo právě zahájeno.
Pardubice
Velká změna v pardubické sestavě: mezi třemi týčemi místo gólmana Růžičky nastoupí Svoboda.
Vítkovice
Ostravský brankář Roman Málek si už v sérii s Pardubice připsal 120 zákroků.
Vítám Vás u nedělního on-line přenosu z pátého utkání semifinále mezi Vítkovicemi a Pardubicemi. Zápas začíná v 18:10.
On-line reportáží vás provede sportovní redaktor Lidovky.cz Tomáš Vrábel.