gól
Gól! Třinec vyrovnává.
37. minuta
Třinec
S vyloučeními se roztrhl pytel. Žižka dostal dvě minuty za hákování. Třinec bude hrát přesilovku 4 na 3.
37. minuta
Slavia
Přesilovka Třince je u konce. Po minutě jejího trvání se za podražení nechal vyloučit Varaďa.
36. minuta
Slavia
Další přesilovka Třince. Za nedovolené bránění byl vyloučen Kolařík.
34. minuta
Slavia
Roth měl obrovskou šanci. Střílel osamocený z prostoru mezi kruhy, ale kotouč mu sjel z hole.
33. minuta
Třinec
Tak ani z téhle přesilovky Třince nic nebylo. Stav utkání je stále 3:2 pro domácí.
31. minuta
Třinec
Třinec má šanci vyrovnat. Slávista Krejčík byl vyloučen za hru vysokou holí.
30. minuta
Po polovině zápasu se na rozdíl od dvou předchozích měření sil hraje stále vyrovnaný hokej.
29. minuta
Třinec
Na gól Slavie odpověděli třinečtí hokejisté záhy po opětovném zahájení hry. Dělovkou od modré trefil Krajíček odkrytou část branky soupeře.
29. minuta
gól
Gól! Třinec snižuje. Stav utkání je 3:2 pro Slavii.
28. minuta
Slavia
Již druhou branku utkání zaznamenal slávistický útočník Svoboda. Tentokrát přebral kotouč zcela osamocený před brankou a kotouč usměrnil přesně k tyči.
28. minuta
gól
Gól! Slavia vede už 3:1.
27. minuta
Slavia
Jelínek pálil z úhlu, ale Hamerlíka nepřekonal.
25. minuta
Slavia
Třinec přesilovou hru nevyužil. Ihned po jejím konci přebral kotouč navrátilec z trestné lavice Kadlec a na konci svého úniku trefil pouze Hamerlíkovy betony.
23. minuta
Třinec
Kadlec půjde na dvě minuty na trestnou lavici za nedovolené bránění. Třinec bude hrát přesilovku.
22. minuta
Třinec
Třinec zatlačil svého soupeře hluboko do obranného pásma.
21. minuta
důležité
Začala druhá třetina zápasu.
20. minuta
důležité
První třetina zápasu je u konce. Slavia po ní vede 2:1 zásluhou tref Kolaříka a Svobody. Za hosty se trefil Hrňa.