Středa 12. srpna 2020svátek má Klára 15 °C skoro jasno Předplatné LN

4. finále - Vítkovice vs. Třinec

59. minuta
Vítkovice_hokej_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Vítkovice se nastěhovaly před Hamerlíka. Minutu a půl svíraly soupeře, vše zakončil střelou od modré Malík, třinecký gólman ale zakročil bezchybně. Domácím chybí minuta a půl do konce sezony.
58. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Poslední naděje? Martin Richter podržel na modré Pohla a dal domácím šanci na další přesilovku.
58. minuta
Už jen necelé tři minuty, Třinečtí hrají defenzivně, vyčkávají na soupeře, domácí zatím nejsou schopni se uchytit v útočném pásmu.
55. minuta
Třinečtí jsou pět a půl minuty od titulu. Najdou domácí v sobě ještě sílu na další obrat?
53. minuta
gól, puk | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
A je tu další obrat. Polanského zboural na zadním mantinelu Malík, kotouč se ale dostal ke Krajíčkovi, který černou gumu posunul před branku na Kohna a ten prostřelil Málka.
Ve Vítkovicích je podruhé vyprodáno. Zápas sleduje 9471 diváků.
51. minuta
A je zde 27. branka v přesilovce v play off. Kohn našel od zadního mantinelu v mezikruží Lojka a ten propálil Málka - 3:3.
50. minuta
Třinec čeká druhá přesilovka. Káňa zbytečně přidržel Varaďu a dal hostím šanci na vyrovnání.
50. minuta
Třinec_hokej_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Bonk připravil šanci pro beka Hrabala, Málek ale jeho střelu z pěti metrů vyrazil lapačkou mimo branku.
Vítkovice - Třinec. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zvětšit foto: ČTK
48. minuta
V další šanci domácí, Hamerlík ale Húževkovu střelu srazil do rohu. Slovenský útočník se před ním zjevil úplně osamocený.
46. minuta
Polanský hledal na kruzích Růžičku, ten ale zápěstím minul Málkovu branku.
44. minuta
Polanský s Květoněm nejprve nepřetlačili beton Málka, na druhé straně neprostřelil ze samostatného nájezdu Hamerlíka Húževka.
43. minuta
Po divoké první třetině a rychlé druhé je tu jisté uklidnění. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu, gólmani zatím nemuseli řešit žádnou krizovou situaci.
41. minuta
Začala nám třetí třetina souboje Vítkovice - Třinec.
Druhá třetina je za námi. Za patnáct minut nás čeká další a možná ne poslední pokračovaní parádní hokejové bitvy.
40. minuta
Kohn dojel vyhozený kotouč a Zíb z první opět trefil pravý Málkův beton.
39. minuta
Málek parádně zakročil proti beckhandu Polanského. Opět svým zázračným pravým betonem.
38. minuta
Třinečtí zatlačili soupeře do obranného pásma, Vítkovičtí se ale brání a vyrážejí do nebezpečných brejků, oba brankáři jsou ale bez práce.
36. minuta
Vítkovice poprvé v duelu vedou a poprvé využívají ve finále přesilovku. Húževka si najel po pravém křídle a střelou zápěstím prostřelil na zadní tyč krásnou střelou krajana Hamerlíka.
Vítkovice - Třinec (druhý gól domácích). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zvětšit foto: ČTK