Čtvrtek 9. května 2024, svátek má Ctibor

20. minuta
Slavia
Sklenář se ihned vydal směrem - sparťanská klec. Po jeho akci zakončoval Svoboda, rozezvučil pouze mantinel za hostující brankou.
19. minuta
Slavia
Sklenář na ledě, Slavia se tak ubránila a je v plném počtu.
19. minuta
Sparta
Sparta sází na střelce od modré čáry. Pokusy zatím trefují jen napadající útočníky a k Furchovi se tak dostal jeden jediný pokus.
18. minuta
Sparta
Sersenovy dvě dělovky v síti neskončily. Jednu zblokoval obětavým pádem Jelínek.
17. minuta
důležité
Přibyl se prosadil přes domácí obranu a řítil se na Furcha. Na poslední chvíli ho ale podrazil Sklenář, a tak Sparty bude mít početní výhodu.
16. minuta
Slavia
Chyboval Kočí a puku se zmocnil Kůrka. Z dobré pozice ale neskóroval, Pöpperle s potížemi puk zkrotil.
16. minuta
Slavia
V rychlém kontru se ocitl Tomáš Hertl, k pořádnému zakončení se však přes beka neprosadil.
15. minuta
Sparta
Obránce Sersen vypálil téměř z poloviny hřiště. Puk vyrazil Furch za mantinel.
14. minuta
Slavia
Akci dva na jednoho zkazil Sklenář, který za modrou zvolil otočku a šanci zbrzdil. Střela už pak Pöpperleho nepřekvapila.
13. minuta
Sparta
Pojektil vyslal na Furcha Hanzlík, ten se ještě snažil tečovat Bližňák. Domácí gólman však překonán nebyl.
12. minuta
Lukáš Žalčík vypálil z první. Dělovku vyrazil Furch mimo hrací plochu. Domácí ale bleskově vyrazili do protiútoku, kde se před svatyní Sparty neprosadil Čermák.
11. minuta
Slavia
Tomáš Svoboda odvážně pronikl do pásma Sparty přes několik protihráčů. Akci ale zakončil nepřesnou přihrávkou.
10. minuta
Sparta
Ivan Rachůnek vybruslil si vybruslil z pravého rohu. Zamířil však do míst, kde stál připravený Furch.
9. minuta
Slavia
Práci měl i na druhé straně Pöpperle, ale propagační střelu pohodlně vyrazil do bezpečí.
8. minuta
Sparta
Z pravého kruzu pro vhazování ostře vypálil Alex Foster, zamířil však do plastrónu domácí brankáře.
8. minuta
Sparta
Obranná dvojice Kadle - Šulc zaváhala a k puku se dostal Phillip. Najel si mezi kruhy, Furcha ovšem nepřekonal. Vzápětí další icing sešívaných.
7. minuta
Sparta
Nahození Kočího Furch zahlédl na poslední chvíli, ale nadvakrát kotouč zkrotil.
7. minuta
Puk doklouzal k základní čáře a Pavel Kolařík zakládá útok. Domácí však zahráli zakázané uvolnění a hra se vrátí před Dominika Furcha.
6. minuta
Slavia
Od pravého mantinelu se do šance tlačil Kalus, bekhendem branku ovšem netrefil.
5. minuta
Puk prozatím ovládá více Sparta. Hraje se ale především ve středním pásmu, kde Slavia pozorně brání v obranném bloku.