10. dubna 2008 16:26 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Na MS bez Vašíčka i Martínka

Josef Vašíček reprezentaci svými góly nepomůže. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Josef Vašíček reprezentaci svými góly nepomůže. | foto: AFP

KANADA Kouč hokejové reprezentace Alois Hadamczik nemůže pro mistrovství světa v Kanadě počítat ani s obráncem Radkem Martínkem a útočníkem Josefem Vašíčkem z New Yorku Islanders.

Uvažované zámořské posily se tak přiřadily na seznam, kde postupně k Martinu Havlátovi z Chicaga, Lukáši Krajíčkovi z Vancouveru přibyli ještě Aleš Hemský z Edmontonu, Rostislav Olesz z Floridy, František Kaberle z Caroliny a Pavel Kubina z Toronta.

"Oba neprošli lékařskou prohlídkou a Islanders je neuvolní," řekl Hadamczik. Naopak příznivější zprávy má reprezentační kouč v případě obránce Zbyňka Michálka z Phoenixu, jehož trápilo zraněné zápěstí. "Dostal od klubu povolení. Ruka ho ještě bolí, ale během deseti dnů by se měl dát dohromady. Měl by se tak stejně jako Klesla a Novotný zařadit do kempu v Montrealu" doplnil.

ČTK

On-line reportáž | HOKEJ

Kanada - Finsko
1 : 2
53:58
Akce pokračovala, Stone se objevil mezi kruhy úplně sám a rychle vypálil, Lankinen ale opět zůstal klidný.
53:47
Marchessault zpoza branky vyrazil kolem tyče, Lankinen jeho bekhend kryje.
52:50
Theodore švihem hledal skulinku ve skrumáži, Lankinen má puk bezpečně v moci.

ROZHOVOR: Dceřino onemocnění nám více dalo, než vzalo
ROZHOVOR: Dceřino onemocnění nám více dalo, než vzalo

V roce 2016 se Elišce Hladové a jejímu partnerovi narodila Beátka. Až do té chvíle netušili, že dcerka nebude v pořádku. Přišla však na svět s Treacher Collinsovým syndromem...