Úterý 21. března 2023, svátek má Radek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

NHL má v Praze další lákadlo, otevřený trénink

Sport

  9:57
PRAHA - Hokejoví fanoušci, kteří nedokázali sehnat lístky na pražské zahájení NHL, jež obstará dvojzápas mezi Tampou Bay a New Yorkem Rangers, nejspíše dostanou ještě jednu šanci, jak vidět špičkové hráče na vlastní oči.

NHL v Praze bude velká událost

Den před prvním zápasem má totiž proběhnout trénink obou týmů, jež budou moci sledovat i fanoušci. "Zatím je vše v jednání, ale pravděpodobně trénink proběhne takto," uvedl Tejkal, mluvčí společnosti Česká sportovní, která zápasy organizuje.

Cílem akce není podle mluvčího není co nejvíc vydělat."Část lístků dostanou charitativní organizace, takže se na nejlepší hokejisty budou moci podívat i děti, které by se jinak na hokej takové úrovně nikdy nedostaly," řekl Tejkal. Trénink, také bude přístupný, jelikož lístky se budou prodávat za výrazně nižší ceny než na samotná utkání, kde nejlevnější vstupenky stály dva tisíce korun.

Česká sportovní se nebojí, že by zájem fanoušků po odchodu Jaromíra Jágra z Rangers ochabl. "Když si lidé kupovali lístky, tak ještě Jágr do Omsku neodešel. Přesto snížený zájem neočekávám. Navíc je lépe, když lidé přijdou na kvalitní hokej, než kdyby je zajímal pouze jediný hráč, " uvedl Tejkal, jenž také zmíníl, že na samotné zápasy již není možné získat žádné vstupenky. Úvodní zápasy NHL v Praze se konají 4. a 5. října.


Autoři:

Mohlo by vás zajímat