Úterý 30. dubna 2024, svátek má Blahoslav

OBA DUELY PŘEDKOLA PLAY OFF V ON-LINE REPORTÁŽI!
Litvínov přesilovku proměňuje a postupuje do čtvrtfinále! Krásnou střelou do horního růžku posouvá Severočechy do play off Richard Jareš.
Plz - Lit
Obrovská šance pro Litvínov v prodloužení. V čase 67:13 jde na trestnou lavici obránce Modrý.
Plz - Lit
Po šedesáti minutách je stav nerozhodný 3:3, tudíž na řadu přijde desetiminutové prodloužení.
Plz - Lit
Plzeň
Plzeň vyrovnáva! Přesilovku využívá Tomáš Vlasák a začíná od nuly.
Plz - Lit
V 57:15 jde na dvě minuty na trestnou lavici Jánský!
Plz - Lit
Plzeň

Indiáni snižijí na 2:3. V čase 55:36 vykřesal naději na vyrovnání Martin Straka.

• Plzeň (Straka).

Plzeň (Straka). / Autor: ČTK

Plz - Lit
Plzeň
Ve 49. minutě dorážel na hranici brankoviště domácí Kovář, ale brankář Volke podržel svůj tým.
KV - Sla
Utkání v KV Areně je minulostí. Domácí zvítězili 7:0 a vyrovnali stav série na 2:2. O čtvrtfinalistovi play off rozhodne v úterý pátý duel této série, který se odehraje na Slavii.
Plz - Lit
Plzeň
Plzeňský tlak sílí. Ve 47. minutě vypálil z levého kruhu Vlasák a jeho ránu vytěsnil nad břevno Volke maskou.
Plz - Lit
Plzeň
V úvodu třetího dějiství Vlasák hledal volného Petrušku, který před odkrytou bránou přihrávku nezpracoval.
KV - Sla
Karlovy Vary
Karlovarskou KV Arenou se prohání mexická vlna. Diváci si zápas, ve kterém jednoznačně dominují domácí hráči, užívají.
KV - Sla
Ve 47. minutě zvyšuje Energie na 7:0. David Nosek od modré čáry propálil vše, co mu stálo v cestě.
KV - Sla
Plz - Lit
Litvínov
Litvínov v poslední minutě druhé třetiny vede 3:1! Chybu velezkušeného beka Jaroslava Modrého potrestal střelou pud vyrážečku Karel Kubát.
KV - Sla
Plzeň
Gólman Volke chyboval při rozehrávce za brankou, kde mu puk vzal Straka. Své zaváhání ale na poslední chvíli napravil litvínovský fantom zákrokem lapačkou.
Plz - Lit
Litvínov
Litvínov otáčí vývoj skóre! Z trestné lavice naskočil na led Ondřej Marinka a dobře ukrytou střelou překonal brankáře Horčičku.
Plz - Lit
Plzeň
V devětadvacáté minutě Vlasáka z mezikruží vychytal Volke.
KV - Sla
Energie pokračuje v kanonádě a po polovině utkání vede 6:0. Samostatný únik zakončil Martin Zaťovič střelou mezi Furchovy betony.
Plz - Lit
Litvínov

V Plzni je ve 24. minutě vyrovnáno po hrubé chybě! Mladý obránce Jeřábek při rozehrávce trefil hůl litvínovského Vopata, od které se kotouč dostal za záda nic netušícího Horčičky.