Branky:

ČTVRTFINÁLE PLAY OFF - 5. DEN

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY: Vítkovice 3:0 Č. Budějovice, Pardubice 2:1 SN Zlín
Pardubice_hokej_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Pardubice zvyšují své vedení ve čtvrtfinálové sérii na 3:0, od postupu mezi nejlepší čtyřku je tak dělí jediná výhra.
SN
Jediným úspěšným exekutorem samostatných nájezdů se slal Slovák v pardubických službách Martin Bartek, když střelou po ledě překonal brankáře Dubu.
70. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Ani po prodloužení neznáme vítěze. Třetí čtvrtfinále mezi Pardubicemi a Zlínem tak rozhodnou samostatné nájezdy.
69. minuta
Po drtivém tlaku Pardubice nerozhodly, Zlín v plném počtu.
67. minuta
Pardubice ubránily dvouminutové oslabení, následně Zlín hrál v pěti, za což ho rozhodčí potrestali, tudíž si přesilovku zahrají i domácí.
60. minuta
V Pardubicích se bude prodlužovat. Po šedesáti minutách je stav nerozhodný 1:1.
60. minuta
Vítkovice zvítězily nad Českými Budějovicemi 3:0, čímž snižují stav čtvrtfinálové série na 1:2.
39. minuta
Zlín_hokej_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Zlín v Pardubicích vyrovnává! Zlínský Köhler objel pardubickou branku, přihral k mantinelu Důrasovi, který bez přípravy z poměrně velkého úhlu propálil Růžičku.
49. minuta
Vítkovice_hokej_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Vítkovice zvyšují svůj náskok na 3:0! Kombinaci do prázdné branky zakončil Peter Húževka.
32. minuta
Vzápětí mohlo udeřit na druhé sraně. To by ale nesměl Rákos v gólové pozici trefit brankáře Dubu.
30. minuta
V Pardubicích mohlo být v polovině utkání vyrovnáno! Obránce Kolář trestuhodně přihrál soupeři Rachůnkovi. Ten ovšem ze samostatného úniku brankáře Růžičku nepřekonal.
44. minuta
Vítkovice se ujímají dvoubrankového vedení v přesilové hře! Trnkovu dělovku od modré čáry tečoval mimo dosah brankáře Kováře Petr Vrána.
39. minuta
Vítkovice se dostávají do vedení! Káňa našel křižnou přihrávkou volného Ujčíka, který neměl problém kotouč uklidit do odkryté klece - 1:0.
České Budějovice - Vítkovice (radost hostí). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zvětšit foto: ČTK
20. minuta
Rachůnek v pádu plácl kotouče, který mířil těsně vedle tyče pardubické brány.
29. minuta
Budejovice_hokej_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Pohnout s nerozhodným skóre mohl kapitán Budějovic Fratišek Ptáček, když si od modré čáry najel mezi kruhy, odkud jeho dva pokusy zlikvidoval gólman Málek.
7. minuta
Před poloprázdnou bránou zaváhal na druhé straně také Petr Holík, když ji přestřelil.
7. minuta
Bartekovu střelu do odkryté klece tygřím skokem vytěsnil Duba.
6. minuta
Pardubice jdou do vedení! Početní výhodu zužitkoval Jan Starý střelou k tyči. Pardubice již potřetí v této sérii se bleskově ujímají vedení.
4. minuta
Pardubický útočník Kolář najížděl na Dubu, ale ani nadvakrát střelou mezi nohy neuspěl, Dubovy betony secvakly včas.