Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

Růžička odmítl obvinění: Byl jsem dobře placený, jsem jak v Jiříkově vidění

Hokejový trenér Vladimír Růžička se poprvé vyjádřil k aktuální korupční kauze týkající se jeho osoby z působení ve Slavii, kvůli které v úterý rezignoval na post hlavního kouče české reprezentace. Obvinění odmítl a chce očistit své jméno.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
YF

Y. Fetsyshkanyn

12. 6. 2015 20:29

MECHANISMUS ROZHODOVÁNÍ O BUDOUCNOSTI MLADÝCH HRÁČŮ V ORGANIZACI PIRÁTŮ CHOMUTOV

Hráče, který opouští juniorský tým, hodnotí široký štáb zahrnující hlavní trenéry A-týmu Pirátů, partnerské Kadaně a chomutovských juniorů spolu se sportovním manažerem a šéfem mládeže. Ti všichni následně mladé hráče sledují a rozhodují o jejich přesunu do vyšší či nižší soutěže. Nad všemi je ještě jedna instance, která každou transakci musí posvětit z ekonomického hlediska. Touto instancí jsou statutární ředitel či přímo majitel klubu. Výše popsaná praxe je uplatňována u všech mladých hráčů bez rozdílu.

0 0
možnosti
VG

12. 6. 2015 11:43

Normální obchod. Kdo je boháč tak si ho koupí jak televizi.

0 0
možnosti

12. 6. 2015 10:49

máte pravdu ! Hokeji rozumí, ale v hlavě to nemá v pořádku-voto žádná....:-)))

0 0
možnosti
ZL

12. 6. 2015 9:50

Nevím jak to bylo ale Růžička jeden z nejlepších hráčů který hrál i v NHL a snad za to že hrál v NHL dostává rentu a jeden z nejúspěšnějších trenérů který hokejem žije a je díky hokeji poctivý milionář. Mne to připadá že byl nastrčený a peníze na svá konta posílali jiní. Já vím že je to těžké ale Růžička by mohl zveřejnit kolik si hokejem jako hráč a trenér vydělal. Myslím že by se mnohé mohlo vyjasnit. Hlavně to že nemá zapotřebí se nechat zkorumpovat. Ale je to jenom můj názor.

0 0
možnosti