Neděle 28. dubna 2024, svátek má Vlastislav

Online reportáž

54.
GÓL NEPLATÍ. Stav je stále 3:3, puk podle rozhodčích přejel čáru až po posunutí branky. Tohle je další velké hokejové drama!
54.
Rozhodčí telefonuje a Slováci jsou napjatí.
54.
GÓL! Dánové dostali puk za Hudáčka, musí to ale přezkoumat videorozhodčí, brána byla posunutá.
54.
Rýsuje se stejný obrat jako včera v zápase Čechů proti Finsku?
53.

GÓL! Michel Miklík nádherně trefil od modré a vyrovnává na 3:3. Slovenská přesilovka navíc pokračuje.

• Slováci právě snižují na 2:3.

Slováci právě snižují na 2:3. / Autor: Reuters

52.
Přesilovka pro Slovensko! To je skvělá šance Slováků na vyrovnání, Nicholas Jensen dostává dokonce 2+2 minuty za hru vysokou holí!
51.
9 minut do konce zápasu.
50.
Obrovská šance Slováků! Hudáček měl už dánského gólmana položeného, z úhlu ale netrefil odkrytou branku.
49.
Haščák pálí zblízka! Slovenský hokejista vystihl riskantní rozehrávku Dánů, Dahm ale potřetí inkasovat nechce.
47.
Je tu nová zápletka, vstřelit vyrovnávací branku není za 14 minut zbývajícího času pro Slováky nic nereálného. Bude toto zlomový moment pro Slováky na tomto turnaji?
46.
GÓL! Mario Bližňák doklepl puk mezi betony Dahma a je tu už jen jednogólový rozdíl!
46.
Teď je to velký tlak Slováků! Miklík pálil z takových pěti metrů, ale Dahm zatím odolává.
45.
Přesilovka pro Slovensko. Mathias Lassen dostává trest za zdržování hry, puk vyhodil přímo do hlediště.
44.
Dánové se po obdržené brance nezatáhli, naopak, jsou asi nejaktivnější v celém průběhu utkání.
42.

GÓL! Martin Gernát dává Slovensku naději, i když jeho branka kvůli faulu Haščáka na brankáře Dánska pravděpodobně platit neměla. Sníženo na 1:3 ze slovenského pohledu.

• Radost slovenských hokejistů na MS

Radost slovenských hokejistů na MS / Autor: ČTK

41.
Storm se krásně vytočil zpoza brány až před Hudáčka a po jeho pokusu puk poskakoval kolem brankové čáry.
41.
Třetí třetina začala.
Druhá třetina skončila. Z pohledu Slováků je to už kritické, prohrávají 0:3 a zatím nic nenasvědčuje tomu, že by měli kvalitu a síly na podobný obrat, jaký se včera povedl českým hokejistům proti Finsku. Dánové zatím z pěti střel na Hudáčkovu bránu vsítili tři góly.
40.

GÓL! Dánové v posledních vteřinách druhé třetiny stihli Slováky přečíslit a Morten Poulsen zvyšuje už na 3:0 pro Seveřany.