11:30
PRAHA - Zakrýt si oči jako panda, zastřelit se jako Barney Stinson nebo se zahrabat jako Sponge Bob. Touto vtipnou reakcí reagoval oficiální twitterový účet hokejistů Ocelářů Třinec na výprask 3:12 na ledě pražské Sparty v nedělním zápase 43. extraligového kola.

Jaroslav Hlinka se podílel na kanonádě Sparty hattrickem. foto: Twitter/HC Sparta

Třinec v Praze vedl, Sparta ale následně potupila Oceláře dvanácti góly!

I když Oceláři vedli už od první minuty, ve šlágru třetího týmu s druhým prohrávali v 15. minutě 1:4. A správce Twitteru třineckého klubu na to reagoval pohyblivým obrázkem, tzv. gifem s nevěřícím malým fanouškem basketbalistů Clevelandu.

Další gif v podobě postavičky z dětského pořadu Sezame, otevři se pak zveřejnil v době, kdy Sparta utnula šanci Ocelářů na vyrovnání a zvýšila na 6:3. A až do stavu 12:3 správce posílal na účet podobná videa ve stylu nechápavých výrazů či zoufalých činů.

„Chtěl bych se třineckým fanouškům omluvit za to, co tu dnes viděli. Stydím se,“ řekl po utkání naštvaný trenér Třince Vladimír Kýhos.

Redakce Třince se však stydět nemusí, v neděli večer odvedla i přes nelichotivý příděl velmi dobrou práci.